Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o městech a vlajkách následujících krajů Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Zlínský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj apod.

Způsob dopravy je zásadní věcí při cestování. Někdy je dokonce samotná doprava a zvolený dopravní prostředek cílem - cesta je cíl. Zvláště pokud cestujete za pomoci svých svalů - při chůzi, jízdě na kole nebo koloběžce. Tam jde právě o sportovní výkon a ne o to se někam rychle dostat. Pro mnoho lidí je ale samotná přeprava otravou, kterou chtějí mít co nejrychleji za sebou a proto obvykle volí nejrychlejší způsob dopravy, například letadlo pro delší vzdálenosti.

Informace, inspirace pro volný čas

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Wallpapery na tablet - obrázky ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na tablet. můžete využít v monitor, mobilní telefon, tablet, mobil, obrazovka počítače, phablet, displej, smartphone, počítač, ultrabook, notebook a pro operační systémy Mac, Windows 2000, Windows Me, Linux Xubuntu, Java ME, Lubuntu, Android, Windows XP, Linux Fedora, macOS, Windows 7. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: free wallpapers, Formule 1, ptáci, motorky, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, fantasy, květiny, sportovní wallpapery, zvířata, velkoměsta a noční život, hmyz a pavouci, armáda, válka, zbraně, sportovní a závodní auta, fraktály, Rally, závody aut, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1600x1200, 1440x960, 640x480, 1920x1080, Full HD 1080x1920, 800x600, 1152x1920, 1200x1920, 375x667, 2048x1536, 1536x2048, 360x760, 1024x600, 1440x2560, 1280x960, 1920x1440 atd.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online biografie, životopisy osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, křesťané a svatí, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. HIV pozitivní, Spisovatel, Herečka, Ministři, New Jersey Devils, Státník, Sochař, Ekonom, Historik, Podnikatelé, Závodník, Hejtmani, Vůdce, Lord, Nežijící, Zpěvačka, Básník, Poslanci, Romantismus, Antropolog, Country, Politik, Český slavík, Pedagog, Zpěvák, Vládce, Továrník, Žijící, Starověký Egypt, Philadelphia Flyers, Mluvčí, Rétorika, Novinář, Vražedkyně, Pittsburgh Penguins, Dabérka apod.

Klíčová slova: odkaz, školství, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Biografie Shakira, volný čas, Super online flash hry, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Vánoční motiv online omalovánky k vybarvení pro děti, tipy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, internet, weby

Anekdoty, fóry, fórky, kameňáky, vtípky, frky

Zkuste vypnout! Anekdoty, fóry, fórky, kameňáky, vtípky, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O důchodcích, O Somálcích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, O ženách, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, O Němcích, Frky ze života, Vtipy o cikánech, O škole, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, O mužích, Vtipy o Bohu, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows apod.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Síť, inspirace pro volný čas

Super online kvízy

nejen žákům ZŠ doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Matematické testy, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Ftipy, frky, vtipy, anekdoty, vtipné texty, vtípky

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtipy, anekdoty, vtipné texty, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: frky o zvířatech, vtipné básničky, murphyho zákony, vtipné hádanky, vtipné citáty, vtipy o metanolu, kameňáky, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí, černý humor, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o facebooku apod.

Keywords:webovky, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Seznam přípon a koncovek souborů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Celebrita Brooke Shields, Nejhranější online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Online vánoční webzine, Country flags, pro dospělé, Obrázky ke stažení, Pozadí na tablet

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . Mj. na webu naleznete Sportovní, Závodní, Velikonoční hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Logické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Klasické, Vánoční online hry, Střílečky, Karetní, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Hry na vaření a smažení a podobně.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako evropské země a státy, země Afriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země střední Asie apod.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, latina, různé, stavebnictví, hardware, sport, rostliny, zločin a právo, internet, zkratky, materiály, jídlo, cestování, literatura, školství, psychologie, český jazyk, chemie, lékařství a medicína, nemoce, počítače, technika, nástroje, náboženství a křesťanství atd.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, Vlajky amerických států USA, Online biografie, životopisy osobností, Stránky o Ruské federaci. Historie, současnost, osobnosti, geografie, politika, info, zdarma, zábava, Free style - volný styl, A, URL, Super online hry zdarma, Databáze osobností Kdo je to?

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: psychologie, ekonomie a ekonomika, zločin a právo, různé, materiály, filozofie, školství, fyzika, nemoce, cestování, latina, matematika, zkratky, věda, náboženství a křesťanství, politika, český jazyk, rostliny, bankovnictví, hardware, literatura, nástroje, sport, účetnictví atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Potom navštivte Online životopisy, biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií režiséři a scénáristé, herci a herečky, zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, křesťané a svatí, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Exilový prezident, Producent, Spisovatel, Diplomat, Lord, Upálen, Prezidenti ČR, Renesance, Hejtman, Američan, Kancléř, Herec, Druhá světová válka, New York Rangers, Češi, Normalizace, Zlatý slavík, Miliardáři, Královna, Slovák, Továrník, Rock ‚n‘ Roll, Antropolog, Dramatik, Mim, Ministr, Podnikatelé, Starověký Egypt, AIDS, Poprava, Dabérka, Esejista, Američané, Závodník, Rétorika, Textařka apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Pozadí na tablet - wallpapers na PC

Dále vám doporučujeme: Pozadí na tablet. lze použít v mobil, monitor, phablet, tablet, notebook, smartphone, displej, mobilní telefon, ultrabook, obrazovka počítače, počítač a pro operační systémy Linux Fedora, Windows 98, SUSE Linux, Windows NT, Windows 7, BlackBerry OS, Java ME, Android, Linux Xubuntu, Lubuntu, Windows 2000. Počítačové tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako wallpapery, hry a herní wallpapery, sportovní pozadí, jídlo a nápoje, Velikonoce - velikonoční tapety, noční města, operační systémy, Windows, letadla, vesmír, planety, galaxie, zvířata, budovy a stavby, rostliny, hudební tapety, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, auta, příroda, krajina, 3D a Abstraktní, motorky, motocykly, dopravní prostředky. Dostupné rozměry 1366x1024, 750x1334, 1440x2560, 1920x1200, 360x760, 360x640, 1800x1440, 1080x1800, 360x720, 1680x1050, 2160x3840, 412x846, hi res 2560x1920, 1920x1080 Full HD, 1600x2560, 1280x1024 atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Na dovolenou nemusíte jezdit jen do vzdáleného zahraničí, ale můžete ji strávit v České republice, která i přes svoji malou velikost má hodně co nabídnout! V ČR naleznete hory, lesy, kulturní i technické památky. Jediné, co chybí je skutečné slané moře a teplo v zimě. V následujících řádcích přinášíme několik tipů na výlety po České republice.

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak importovat, v čem spustit, jak spustit, v čem upravit, jak převést, čím prohlížet, kterak editovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak přehrát soubory následujících typů: grafiku, šablony dokumentů, písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, komprimace dat, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, systémové soubory, obrazy disků, video soubory apod.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, V, webové stránky, Sexy Cameron Diaz, zajímavosti, Nejlepší zeměpisné kvízy, počítače, Hong Kong, F, internetové stránky, Skvělé hry online zdarma

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Ilustrace, obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrace, obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako náboženství, osobnosti a lidé, Vánoce a Advent, rostliny, halloween, ptáci, muži, auta, sport, hudba, Velikonoce, velikonoční kliparty, nápoje, věda, láska, květiny, zvířata, hmyz, ženy a dívky, přístroje, zelenina, ovoce, smajlíci a emotikony, mapy atd.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Pozadí na PC - tapety na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC. lze použít v ultrabook, mobil, monitor, tablet, mobilní telefon, PC, smartphone, notebook, phablet, displej, obrazovka počítače a pro operační systémy SUSE Linux, Linux Ubuntu, Windows Me, Windows XP, Slackware, BlackBerry OS, Windows 98, Linux Xubuntu, OSX, Windows 95, Windows Server 2012. PC tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, fantasy, hmyz a pavouci, Formule 1, Rally, závody aut, motorky, velkoměsta a noční život, flóra, stromy, ptáci, nature - příroda, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, free wallpapers, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1920x1200, 1080x1800, 2560x1600, 1280x854, 854x480, 2560x2048, 1600x1200, 1280x768, 1152x864, 2560x1920, 1080x1920, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, HD 1280x720, 1800x1440, 1280x1024 atd.

World wide web, internet, inspirace pro volný čas

Klíčová slova: humor, multimédia, Super online kvízy, doporučujeme, pro děti, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Seznam zkratek a akronymů, linky, Pozadí na PC, Wallpapery na tablet, Online životopisy, biografie slavných osobností, zdroje informací, Badoo, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Mizerný postřeh: Syn se vrací domů a volá ode dveří na otce: - Tati, už jsem doma! Otec sedí za počítačem a prohlíží si facebook, ani nezdvihne hlavu od monitoru a odpovídá: - Fajn. A kde si vlastně byl? - Na vojně.

První školní den na americké střední škole představuje učitelka nového žáka, Sakiro Suzuki z Japonska. Hodina začíná a učitelka se ptá: "Uvidíme, kdo ovládá kulturní historii Ameriky? Kdo řekl: ",Dejte mi svobodu nebo mě zabte?´" Hrobové ticho ve třídě, jen Suzuki zvedne ruku: "Patrick Henry 1775 ve Philadelphii." "Výborně Suzuki, a kdo řekl: ,Stát je národ a národ nesmí zhynout?´" Suzuki se postaví: "Abraham Lincoln 1863 ve Washingtonu." Učitelka se podívá na spolužáky a říká: "Stydím se za vás, Suzuki je Japonec a zná americkou historii lépe než vy!" Zezadu se ozve tichý hlas: "Polib mi prdel, zasraný Japončíku!!" "Kdo to řekl?" Suzuki zvedne ruku a bez vyzvání odpoví: "General McArthur 1942 v Guadalcanal a Lee Lacocca 1982 při valné hromadě firmy CHRYSLER." Třída je zcela ticho, jen zezadu se ozve: "Je mi z toho na blití!" Učitelka křičí: "Kdo to byl!" Suzuki odpovídá okamžitě: "George Bush st. japonskému premiérovi Tanakovi v průběhu oběda, Tokio 1991." Jeden ze studentů se postaví a otráveně řekne: "Vyhul mi!" Učitelka hystericky: "A dost! Kdo to byl teď?" Suzuki bez mrknutí oka: "Bill Clinton Monice Levinsky 1997 ve Washingtonu, Oválná pracovna Bílého domu." Další ze studentů se postaví a zařve: "Suzuki je hromada sraček!" A Suzuki opět klidně: "Valentino Rossi při velké ceně motocyklů v Brazílii 2002." Třída zcela propadne hyterii, učitelka upadá do bezvědomí, dveře se otevřou a vejde ředitel: "Kurva, takový bordel jsem ještě neviděl!" Suzuki: "Vladimír Špidla ministr financí při předložení státního rozpočtu, Praha 2003."

Proč se homosexuál celý natěšený žene do supermarketu? V počasí říkali, že má přijít teplá fronta.

Další odkazy:

Sexy Laetitia Casta
FC Bayern Munich
Odkazy na zajímavé weby
FarmVille social network browser game
Celebrita Nelly Furtado
Zajímavé webové stránky
Wallpapers na plochu
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Tým NHL Washington Capitals
Tipy na Partnerské weby
Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce
Omalovánky k vytištění
Tipy na zajímavé weby
Biografie, životopis Maria Sharapova
Omalovánky k tisku

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: Tipy na zajímavé weby, inspirace pro volný čas, Polsko, pozadí, župy, rozměry, Německé země, prapory, Kraje ČR, zástavy, Rakouské země, pozadí, Německé země, prapor, Francie