Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Zajímavé odkazy, informace a zábava

Zde uvádíme zpětné linky na zajímavé internetové prezentace a na naše partnerské weby.

Hry pro nejmenší online

Zapařte si hry pro nejmenší online . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Pro dívky, Závody aut, Logické hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Střílečky, Hry pro děti, Karetní hry, Akční hry, Bojové hry, Adventury, Postřehové hry, Strategie a tak dále.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Aforismy, rčení, motta, úsloví, myšlenky, moudra, bonmoty

Citáty slavných, Aforismy, rčení, motta, úsloví, myšlenky, moudra, bonmoty, rozdělené kategorií: citáty o manželství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o lásce, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o přátelství, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o kráse, citáty o penězích, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o smutku, citáty o neštěstí, citáty o člověku, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

World wide web, internet, informace a zábava

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: volný čas, internetové stránky, Wallpapers na plochu PC, Nejlepší wallpapery na plochu zdarma, Mexická vlajka, počítače, Seznam zemí světa a jejich vlajky, humor, Eliza Dushku, info, linky, Online testy a kvízy zdarma, Hry pro dívky online

Stránka Kdo je to? je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu - slovníku, který aktuálně obsahuje přes 2000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky apod.

Přehled státních vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Přehled státních vlajek států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země střední Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země východní Asie apod.

Internet, síť, informace a zábava

Wallpapers na plochu PC - obrázky na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. doporučujeme pro monitor, PC, notebook, smartphone, obrazovka počítače, mobilní telefon, ultrabook, počítač, mobil, phablet, tablet a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 10 Mobile, FreeBSD, Windows Server 2012, Windows 7, Lubuntu, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows NT, Java ME, Windows 95. Počítačové tapety pro Windows jsou rozdělené kategorií: nature - příroda, velkoměsta a noční život, ptáci, fraktály, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, hmyz a pavouci, Formule 1, vesmír, kosmos, květiny, zvířata, fantasy, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky. Stahujte v rozlišení 1280x960, 360x640, 1920x1080, 1600x900, 360x720, 1080x1800, 1536x2048, 3200x1200, 800x1280, 1200x1920, širokoúhlé 1366x768, 1280x800, 2048x1080, 1600x900, 1280x1024, 1366x768 atd.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dodatkové tabulky, výstražné značky, informativní provozní značení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, dopravní zařízení, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky apod.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Keywords:zadarmo, kuriozity, Prapory regionů a království, weby, Od všeho něco - tapety, omalovánky, Velikonoce, Vánoce, ú, Databáze osobností Kdo je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Fernando Torres, Kliparty zdarma ke stažení, internet, Stručný encyklopedický slovník

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, jak převést, kterak editovat, čím prohlížet, v čem upravit, jak přehrát, jak exportovat, v čem spustit, jak konvertovat, jak vytvořit, jak importovat soubory těchto typů: grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, systémové soubory, internet a web, obrazy disků, písma, fonty, komprimace dat, video soubory, spustitelné soubory, šablony dokumentů, koncovky souborů apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

Informace, informace a zábava

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Hry pro dívky online

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme hry pro dívky online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Klasické, Vánoční online hry, Pro dívky, Logické, Oddechové, Střílečky, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Velikonoční hry, Závodní, Strategie, parkování - parkovačky, Karetní a podobně.

Klíčová slova: doporučujeme, Prapory českých měst, Kliparty zdarma ke stažení, Svátky, jmeniny, kalendář, webovky, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, hyperlinky, Jamaica, Dopravní značení, Seznam zkratek a akronymů, Webové html5 hry zdarma, Dopravní značky

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Síť, informace a zábava

Pokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Fórky, vtípky, ftipy, anekdoty, fóry, kameňáky

Chcete se uvolnit? Fórky, vtípky, ftipy, anekdoty, fóry, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy z kategorií O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky o tchýních, O mužích, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Bohu, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Windows, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o policajtech apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Klíčová slova: Adventní magazín, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Online hry pro děti zdarma, Chicago, tipy, F, Nejlepší školní testy a kvízy, Proxy server, A, Online zeměpisné testy zdarma, Online hry zdarma

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Náš tip, informace a zábava

Tapety na plochu PC - obrázky na plochu PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. lze použít v monitor, počítač, PC, displej, obrazovka počítače, smartphone, tablet, notebook, ultrabook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows XP, Red Hat Linux, Windows 98, Windows 10 Mobile, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Slackware, Windows Me, Java ME. Pozadí na tablet jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, zvířata, Velikonoce - velikonoční tapety, voda a bubliny, motorky, motocykly, budovy a stavby, wallpapery, Roztomilá zvířátka, operační systémy, Windows, auta, psi a štěňátka, vojenské Army tapety a zbraně, květiny, kytky, dopravní prostředky, rostliny, noční města, hudební tapety, letadla, jídlo a nápoje. Vyberte si rozměr z 360x720, 768x1024, 1280x1024, 1440x2560, 854x480, 320x568, 1280x768, HD 1280x720, 800x600, širokoúhlé 1366x768, 1920x1080 Full HD, 360x640, 1024x600, 2560x1600, 1600x1200, 1280x960 atd.

Vše o Vánocích a adventu naleznete ve vánočním magazínu. Projděte si vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd.

Kameňáky, vtipy, anekdoty, ftipy, fóry, frky

Chcete se pobavit? Kameňáky, vtipy, anekdoty, ftipy, fóry, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako černý humor, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, fóry o homosexuálech, vtipy o metanolu, vtipné citáty, vtipné básničky, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, vtipy o facebooku, anekdoty o politice, vtipné hádanky apod.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Iowa, Florida, Missouri, Virginie, Colorado, Severní Karolína, New York, Kalifornie, Jižní Dakota, Nebraska, Západní Virginie, Indiana, Aljaška, Maryland, Wyoming, Louisiana, Idaho, Michigan, Mississippi, Nové Mexiko, Nevada, Utah, Havaj, Minnesota, Oklahoma, Oregon atd.

Vánoční web - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Potom navštivte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií materiály ke stažení, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, vánoční stromeček, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Plzeň, Jmenovka, Kinder, Jarmark, Anglicky, Mrazík, Filmy, Koledy, Vánoční hvězda, Vánoční kaktus, Vánoční filmy, Recepty, Silvestr, Vánoční koledy, Staroměstské náměstí, Řetězy, Vánoční koule, Přáníčko, Text, Papírový vánoční stromek, Šišky, Adventní neděle, Vánoční stromek, Slámový adventní věnec, Alkoholový kalendář, Hostina, Láska nebeská, Linux, Vánoční svícen, Francouzsky, Jídlo apod.

Klíčová slova: výukové pomůcky, Hry pro nejmenší online, URL, Seznam vlajek měst České republiky, Super online flash hry, Manchester United F.C., zeměpis, cestování, Online geografické testy zdarma bez registrace, pro děti, V, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Sexy Catherine Zeta-Jones, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Náhražka: Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

V Černobylu: "Što eto za čúdlik…?"

Pacient se ptá v léčebně doktora: - Pane doktore, jak mě vyléčíte ze závislosti na Facebooku? - Nerušte, píšu status

Další odkazy:

Kate Hudson
Odkazy na partnerské weby
Ashlee Simpson
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Vlajka NDR
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek Náruživá kuřačka
Odkazy na zajímavé weby
Romania
Tipy na zajímavé weby
A.C. Milan - włoski klub piłkarski

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: wallpaper, Česká republika, vlaječka, Kraje ČR, ikona na web, kraje České republiky, pozadí, Rakousko, prapor, Rakouské země, vlaječky, župa, vexilologie, Polsko