Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Oklahoma, Nevada, Arizona, Illinois, Kalifornie, Tennessee, Wyoming, Jižní Dakota, Rhode Island, Indiana, Kansas, Aljaška, Vermont, Connecticut, Utah, Maine, New Jersey, Virginie, Pensylvánie, Severní Karolína, New Hampshire, Alabama, Missouri, Michigan, Texas, Florida atd.

Členské země americké federace

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Maryland, Havaj, New Hampshire, Michigan, Jižní Dakota, Connecticut, Jižní Karolína, Iowa, Maine, Nové Mexiko, Nebraska, Utah, Wisconsin, Colorado, New York, Delaware, Texas, Oregon, Idaho, Washington, Kentucky, Nevada, Minnesota, Kalifornie, Arizona, Vermont atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Informace, technika, kultura, informace

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Online biografie, životopisy osobností - Životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom se podívejte Online biografie, životopisy osobností. Články s životopisy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako novináři a žurnalisté, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci, světoví i domácí politici, zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zpěvák, Teolog, Boston Bruins, Hudebnice, Podnikatelé, Hudba, Ministři, Herec, Zlatý slavík, Upálen, Režisér, Malíř, Diplomat, Mluvčí, Olympijští vítězové, Spisovatel, New Jersey Devils, Herečka, Komunisté, Máj, Exilový prezident, Svatý, Slovák, Křesťanství, AIDS, Generalissimus, Vládce, Právník, Pedagog, Císař, Manýrismus, Továrník, Textař, Komunista, Fotograf, Vůdce apod.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník, webovky, internet, linky, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Dopravní značky, počítače, kuriozity, Tým NHL Detroit Red Wings, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, zadarmo, Online biografie, životopisy osobností, V

černý humor, frky, vtípky, anekdoty, fóry, kameňáky

Potřebujete se naladit? černý humor, frky, vtípky, anekdoty, fóry, kameňáky. vás dostanou. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O ženách, O Windows, O Němcích, O mužích, O manželství, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, O Slovácích, O Somálcích, O důchodcích, Frky o tchýních, O zvířátkách, Vtípky o blondýnkách apod.

Chcete potěšit mladou dívku ještě na základní školu chodící? Pošlete ji odkaz na Dívčí hry. Na stránkách s online hrama se nacházejí Barbie hry nebo Hannah Montana hry. Určitě ji tím potěšíte.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Síť, technika, kultura, informace

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Ftipy, fórky, frky, vtipné texty, kameňáky, vtípky

Potřebujete se naladit? Ftipy, fórky, frky, vtipné texty, kameňáky, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O manželství, O Windows, O Němcích, O ženách, Vtipy o doktorech, Frky ze života, O mužích, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty apod.

Keywords:Nejlepší zeměpisné kvízy, cestování, Super free web games zdarma, multimédia, Jak udělat kvalitní italskou pizzu?, Státní prapory všech zemí, Nejhranější online hry zdarma, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Přesná předpověď počasí na 7 dní, Online vánoční webzine, Webové online hry zdarma, Webové online hry zdarma

Webové online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové online hry zdarma. Naleznete zde Karetní hry, Sportovní, Logické, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Akční hry, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční stromeček, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, vánoční koledy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Zima, Vánoční stromeček, Keramický adventní věnec, Linecká kolečka, Vánoční dekorace, Windows, Vinná klobása, Sám doma, Špalda, Perníčky, Jmelí, Vánoční svíčky, Alkoholový kalendář, Třásně, Historické ozdoby, Santa, Adventní kalendář, Vánoční pozadí, Ježíšek, Drážďany, Papírový vánoční stromek, bezlepkové cukroví, Vánoční ozdoby, Štědrý večer, Křesťanství, K Tisku, Václavské náměstí, PF, Vánoční svařák, Francouzsky, Kuba apod.

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Doporučené odkazy, technika, kultura, informace

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, okresy České republiky, firmy a společnosti, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, země EU, státy usa, vojenské hodnosti, měny, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, politické strany a hnutí apod.

Obrázky a kliparty zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky a kliparty zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako zelenina, osobnosti a lidé, stavby, symboly, hudba, halloween, hmyz, auta, láska, smajlíci a emotikony, náboženství, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, sport, zvířata, ovoce, květiny, nápoje, jídlo a nápoje, ptáci, rostliny, Vánoce a Advent atd.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: Obrázky, kliparty, V, Nejlepší školní testy a kvízy, Přáníčka k svátku, pro děti, Dopravní značení, Online životopisy, biografie, Biografie, životopis Keira Knightley, Obrázky na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, weby, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, online testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zákazové dopravní značení, výstražné značky, vodorovné značení, značky upravující přednost, neoficiální zábavné značky, zahraniční značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky, dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Internet, síť, technika, kultura, informace

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Zašlete blahopřání k svátku vašim bližním. Výběr přáníček naleznete zde.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: webové stránky, Pozadí na plochu počítače, F, Il poker online, Obrázky ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy, Členské země americké federace, Biografie, životopis Ashley Olsen, Databáze osobností Kdo je to?, Hry pro dívky online, Přehled souborových přípon

Obrázky vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, země východní Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, evropské země a státy, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: přezdívky, psychologie, filozofie, věda, sportovci a sportovkyně, panovníci, prezidenti, králové a círaři, podnikání a podnikatelé, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, vlastnosti, osobnosti, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, historie, žurnalisté a novináři, školství a vzdělávání, mytologie, umělci a umění, fikce a fantasy, národnost, politici, zločin a právo, záliby a hobby atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, krajů České republiky atd.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

World wide web, internet, technika, kultura, informace

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, F, P, info, Obrázky na PC ke stažení, Vojenské tapety na PC, humor, Obrázky a kliparty zdarma, č, Obrázky vlajek států světa, zdarma, Online adventní magazín, Vodní obrázky na plochu, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Robinson: 22. června - Pátek, 23. června - Pátek, 24. června - Pátek. Co je to? Erotický deník Robinsona Crusoa.

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Přijde Žid do obchodu s náboženskými potřebami - rozhodnutý, že přijme křesťanskou víru a že si tedy koupí ten krucifix. Ukáže na jeden a ptá se prodavače, kolik stojí. "Tisíc korun," odpoví prodavač. "Hm, to je moc," řekne Žid. Rozhlídne se a ukáže na jiný: "A kolik by stál tadyhle ten bez toho atleta?"

Další odkazy:

Philippines
Tapety se zvířaty na plochu PC
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Obrázek Make up
Libro da colorare
Tipy na užitečné weby
Free software
Zajímavé webové stránky
Doprava při cestování
Naše tipy na užitečné weby
Oslava narozenin a jmenin
Romulus Remus
Doporučené internetové odkazy
Obrázky mnoha hezkých sexy žen.
Biografie Halle Berry

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: prapory, Německé země, Zajímavé odkazy, technika, kultura, informace, Polsko, pozadí, Německo, k vytisknutí, Rakousko, vlajka, Německo, k vytištění, župa, pozadí, regionální vlaječky