Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma

Doporučujeme vám následující webové stránky.

Vlajky států obrázků

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států obrázků. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: státy Střední Ameriky, země střední Asie, země východní Asie, Antarktidy, země Afriky, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

Staré hry online

Zkuste staré hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Karetní, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Oddechové, Pro dívky, Vánoční online hry, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Logické, Střílečky, Klasické, Velikonoční hry a podobně.

Biografie známých osobností - biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Biografie známých osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, světoví i domácí politici, spisovatelé a spisovatelky, herci a herečky, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, režiséři a scénáristé atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Generalissimus, Boston Bruins, Vražedkyně, Philadelphia Flyers, Olympiáda, Básníci, Esejista, Avangard Omsk, NHL, Rakousko-Uhersko, Husité, Komunista, Producent, Kněz, Faraon, Slovenští prezidenti, Český slavík, KSČ, Ekonom, Hokej, ČSSD, Češi, Atentát, Státník, Country, Právník, Upálen, Hudba, Filozof, Hokejisté, Skladatel, Normalizace, Politik, Protektorát, Hudebnice, KHL apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vlajky jednotlivých států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky jednotlivých států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Alabama, Virginie, Illinois, Delaware, New Jersey, Nevada, Kalifornie, Aljaška, Severní Dakota, Idaho, Michigan, Colorado, Maryland, Iowa, Jižní Karolína, Montana, Havaj, Missouri, Kentucky, Arizona, Georgie, Massachusetts, Connecticut, Mississippi, New York, Severní Karolína atd.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky, regionů Francie, polských vojvodství, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa atd.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Klíčová slova: pro děti, internetové stránky, F, Vlajky měst České republiky, Svátky, jmeniny, kalendář, F, Full HD tapety na PC, Online geografické testy zdarma bez registrace, Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkaz, školství, internet

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Liberecký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj apod.

Pozadí na plochu PC - obrázky na plochu PC

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na plochu PC. jsou vhodná pro PC, mobil, počítač, notebook, monitor, mobilní telefon, phablet, tablet, smartphone, ultrabook, obrazovka počítače a pro operační systémy BlackBerry OS, Android, Windows 7, Microsoft Windows 8, FreeBSD, Java ME, Linux Ubuntu, Linux Xubuntu, macOS, Mac, Linux Fedora. Tapety do mobilu jsou přehledně rozdělené do kategorií: vesmír, planety, galaxie, auta, wallpapery, hudební tapety, psi a štěňátka, sportovní pozadí, příroda, krajina, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, vojenské Army tapety a zbraně, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, voda a bubliny, dopravní prostředky, moře, oceány, pláže, operační systémy, Windows, rostliny, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby. Zvolit si můžete rozměry 1536x864, 2560x1440, 800x1280, 1536x2560, 320x568, 1080x1800, 1800x1440, 2048x1536, 1280x768, HD 1280x720, 2160x3840, širokoúhlé 1366x768, 1920x1440, 1600x900, 1024x600, 1600x1200 atd.

Síť, všeobecné informace zdarma

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, jak importovat, jak přehrát, jak otevřít, v čem upravit, jak exportovat, kterak editovat, jak konvertovat, jak převést následující typy souborů: spustitelné soubory, grafiku, písma, fonty, koncovky souborů, systémové soubory, komprimace dat, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:Skvělé hry online zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značky, Vlajky jednotlivých států USA, Obrázky k svátku a k jmeninám, Adventní magazín, weby, zdarma, Tapety pro Windows, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, výukové pomůcky, Pozadí na plochu PC

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, výstražné značky apod.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Světové vlajky, Stručný slovník pojmů a termínů, Svobodný software, kuriozity, linky, počítače, Historie strategických válečných her, zeměpis, humor, cestování, M

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, mobil, smartphone, phablet, obrazovka počítače, PC, displej, monitor, notebook, tablet, počítač a pro operační systémy Android, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows 10, Mac, BlackBerry OS, Windows XP, Red Hat Linux, Chrome OS, macOS. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií fantasy, sportovní wallpapery, free wallpapers, květiny, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Stahujte v rozlišení 1600x900, 1024x600, 1280x854, 375x812, 2160x3840, 360x760, 1366x1024, 800x600, 640x480, 2560x2048, 3200x1800, 768x1024, 375x667, 2560x1600, 1280x960, 1600x900 atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Relaxační hry, Logické hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Karetní hry, Bojové hry, Pro dívky, Hry pro dva hráče, Střílečky, Hry pro děti, Adventury, Závody aut, Strategie, Akční hry, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry a tak dále.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, země Afriky apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, země EU, státy usa, mezinárodní organizace, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, hudební zkratky, týmy NHL, měny apod.

Klíčová slova: zajímavosti, Nejlepší školní testy a kvízy, webovky, Velikonoční vajíčko k vybarvení, odkazy, Kliparty zdarma ke stažení, doporučujeme, Omalovánky pro děti, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Staré hry online

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Full HD pozadí ke stažení - obrázky ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Full HD pozadí ke stažení. vhodné pro mobilní telefon, mobil, smartphone, phablet, obrazovka počítače, PC, displej, monitor, notebook, tablet, počítač a pro operační systémy Android, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012, Windows 2000, Windows 10, Mac, BlackBerry OS, Windows XP, Red Hat Linux, Chrome OS, macOS. Tapety na PC zdarma ke stažení z kategorií fantasy, sportovní wallpapery, free wallpapers, květiny, velkoměsta a noční život, oceán, moře, pláže, Formule 1, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, vesmír, kosmos, nature - příroda, motorky, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, armáda, válka, zbraně. Stahujte v rozlišení 1600x900, 1024x600, 1280x854, 375x812, 2160x3840, 360x760, 1366x1024, 800x600, 640x480, 2560x2048, 3200x1800, 768x1024, 375x667, 2560x1600, 1280x960, 1600x900 atd.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Online geografické testy zdarma bez registrace

Běžte na online geografické testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, věda, hanlivé až sprosté přezdívky, školství, mytologie, poruchy, žurnalisté a novináři, zločin a právo, psychologie, umělci, panovníci, prezidenti, králové a círaři, vlastnosti, křesťanství, lékařství, rodinné vztahy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, politici, profese a zaměstnání, přezdívky, záliby, podnikání a podnikatelé, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy atd.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Pobavte se u naší partnerské stránky obsahující vtipy. Určitě se vám budou líbit třeba vtipy o O blondýnkách

Klíčová slova: info, V, Nejhranější hry online, zábava, Kliparty zdarma ke stažení, Pěkná blahopřání k Velikonocům, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro dívky online, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Vlajky měst České republiky, zadarmo, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Budíček: Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Ten, kdo vymyslel práci, by ji taky měl naučit onanovat, aby se udělala sama.

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Zajímavé internetové odkazy
Velikonoční pozadí na plochu kuřátka
Naše tipy na užitečné weby
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání
Zajímavé webové stránky
Přáníčka k svátku a jmeninám
Naše tipy na zajímavé stránky
Obrázek fialové vajíčko
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Ekonomie, Karl Marx

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: přehled, Polsko, tapeta, regiony, pozadí, Rakouské země, zástavy, Francouzské regiony, Zajímavé odkazy, všeobecné informace zdarma, Krajské prapory, png, Německé země, k tisku, Regiony Francie