Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Zajímavé odkazy, počítače a internet

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky).

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom se podívejte Online vánoční webzine. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, materiály ke stažení, vánoční filmy, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dárky, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční trhy, Skleněné ozdoby, Tichá noc, Betlém, Jídlo, Špalda, Lego, LED svíčky, Staroměstské náměstí, Štóla, Brno, Vinná klobása, Koledy, Vosí hnízda, Vánoční kaktus, Vánoce, Vánoční stromeček, Vídeň, Smrk, Štědrý den, Borovice, Ohňostroj, Cesmína, Vánoční svícen, Recepty, Husarské knoflíky, Vánoční světýlka, SMS, Václavské náměstí, Filmy, Kinder apod.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kalifornie, Missouri, Washington, Idaho, Texas, Minnesota, Massachusetts, Virginie, Jižní Karolína, Tennessee, Ohio, Wyoming, Indiana, New Jersey, Delaware, Nevada, Maine, Georgie, Aljaška, Severní Dakota, Mississippi, Severní Karolína, New Hampshire, Oregon, Illinois, Utah atd.

Internet, síť, počítače a internet

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, zločinci a vrazi, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, novináři a žurnalisté atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Žijící, Francouz, První republika, Křesťanství, Herečka, Dallas Stars, Washington Capitals, Komunisté, Poslanci, Sochař, Avangard Omsk, Prezident USA, Olympiáda, Američané, Malíř, Sci-fi, Boston Bruins, Druhá světová válka, Kněz, Dramatik, New Jersey Devils, Zpěvák, Vojevůdce, Skladatel, Teolog, Brno, Kancléř, Vražedkyně, Zpěvačky, Československo, Spisovatel, Olympijský vítěz, Protektorát, Ministr zahraničí, Herec, Rakousko-Uhersko apod.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Klíčová slova: humor, tipy, Nejlepší online hry zdarma, zdarma, Texty přání k svátku podle jmen, M, URL, zajímavosti, Omalovánka Santy online k vybarvení, internetové stránky, linky, Vlajky měst a obcí České republiky, F

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Střílečky, Karetní hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Bojové hry, Akční hry, Postřehové hry, Logické hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Hry pro děti a tak dále.

Nejhranější hry online

Zahrajte si nejhranější hry online Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Oddechové, Strategie, Logické, Závodní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Pro dívky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Bojové online gamesy, Karetní, Stolní hry a deskovky a podobně.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Síť, počítače a internet

Obrázky na plochu počítače - pozadí na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. jsou vhodná pro počítač, phablet, ultrabook, mobil, mobilní telefon, tablet, displej, PC, smartphone, obrazovka počítače, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Slackware, Mac, Android, Windows 95, Windows Me, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Lubuntu, Windows XP. Full HD pozadí ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: dopravní prostředky, jídlo a nápoje, hudební tapety, letadla, voda a bubliny, vesmír, planety, galaxie, květiny, kytky, zvířata, příroda, krajina, hry a herní wallpapery, budovy a stavby, Velikonoce - velikonoční tapety, moře, oceány, pláže, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, rostliny, Roztomilá zvířátka. Stahujte v rozlišení 1080x1800, 1920x1280, 1024x768, 1600x900, 1680x1050, 1600x2560, 375x812, 1280x800, 1920x1200, hi res 2560x1920, 1440x2560, 1280x854, 1440x960, 360x760, 750x1334, 1280x960 atd.

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma . Naleznete zde online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Barbie hry, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Střílecí hry, Logické hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry, Skákací a hopsací gamesky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Adventury, Hry s koňmi, Adventní, vánoční hry, Karetní hry - solitaire apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: země jižní Asie, země východní Asie, země střední Asie, země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Keywords:Nejlepší zeměpisné kvízy, Kliparty zdarma, F, Stručný encyklopedický slovník, Recept na jednoduché rumové kuličky, Obrázky, kliparty, webovky, M, Vánoční rybí polévka z kapra, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, weby, Obrázky na plochu počítače

Obrázky vlajek měst ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Informace, počítače a internet

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie slavných osobností, odkaz, Slovník pojmů Co je to?, United States, zeměpis, internet, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Topmodelky a celebrity, Obrázky vlajek měst ČR, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky států a zemí světa, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Moudrosti, aforismy, moudra, motta, výroky, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, aforismy, moudra, motta, výroky, hlášky, přísloví, z kategorií citáty o rozumu, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

World wide web, internet, počítače a internet

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, lékařství, národnost, školství, herectví, herci a herečky, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, Spisovatelé a básníci, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, profese a zaměstnání, politika, umělci, nadpřirozené osoby, vlastnosti, historie, rodinné vztahy, podnikání a podnikatelé, psychologie, státní správa, věda, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Vánoční magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Pak zkuste Vánoční magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií adventní všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dárky, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. LED svíčky, Pro děti, Vánoční svařák, Tisk, Anglicky, Dárky, Přáníčko, Plocha, Písnička, Text, SMS, Strom, Milka, Atmosféra, Striezelmarkt, Televize, Desktop, Vánoční koledy, Drážďany, Pokrmy, Tapeta, Nový rok, Obrazovka, Vánoce, Alkoholový kalendář, Vánoční ubrusy, Rostliny, Špalda, Historické ozdoby, Rumové řezy, Neviňátko apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: týmy NHL, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, země EU, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vojenské hodnosti, firmy a společnosti, měny, státy usa apod.

Klíčová slova: pro děti, Vánoční magazín, zábava, Historie a použití omalovánek v USA, Nejhranější online hry zdarma, Hry pro dívky online, školství, AC Milán, Online vánoční webzine, počítače, pro dospělé

Moudrosti, aforismy, moudra, motta, výroky, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Moudrosti, aforismy, moudra, motta, výroky, hlášky, přísloví, z kategorií citáty o rozumu, citáty o zlu, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o smutku, citáty o dobru, citáty o ženách, citáty o manželství, citáty o lásce, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o bohatství, citáty o štěstí, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o životě, citáty o lži, citáty o bohu, citáty o člověku, citáty o svobodě od různých známých osobností.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, neoficiální zábavné značky, informativní směrové dopravní značky, zahraniční značky, dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost apod.

Náš tip, počítače a internet

Omalovánky k vytisknutí jsou sbírkou černobílých obrázků určených k vymalování pro rodiče a jejich malé děti. Podobného ražení jsou i stránky Omalovánky Online, kde můžete vybarvovat obrázky přímo ve vašem prohlížeči.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Pozadí na PC ke stažení - full HD pozadí ke stažení

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, monitor, počítač, notebook, PC, ultrabook, phablet, displej, obrazovka počítače, tablet, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, Apple iOS (iPhone), SUSE Linux, Linux Mint, Microsoft Windows 8, Windows 7, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 98, Mac, Chrome OS. Nejlepší wallpapery na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, fraktály, oceán, moře, pláže, flóra, stromy, květiny, hmyz a pavouci, fantasy, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, nature - příroda, free wallpapers, armáda, válka, zbraně, ptáci. Zvolit si můžete z velikostí 1800x1440, 375x812, 1152x1920, 360x640, 2560x1600, 1440x2560, 2160x3840, 2560x2048, 1680x1050, 375x667, 1024x600, 320x568, 412x846, 1600x1200, 1920x1080 Full HD, širokoúhlé 1366x768 atd.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: webové stránky, Nejhranější online testy a kvízy, Full HD tapety na PC, Dopravní značky, hyperlinky, Novoročenka 2023 k vytisknutí, Prapory regionů a království, info, A, Seznam vlajek amerických států, volný čas, Nejhranější hry online, Australská vlajka, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Proč naši hokejisté nedokázali odpovědět na góly soupeře? Protože měla pošta zavřeno.

Další odkazy:

HTML Online browser games
Tipy na Partnerské weby
Real Madrid C.F.
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Přáníčka nejen k narození dítěte
Odkazy na užitečné webové stránky
Vánoční filmy přispívají k dobré náladě
Tipy na zajímavé weby
Světelné vánoční dekorace zdarma
Linky na partnerské weby
Christina Applegate

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vlaječky, župa, použití, Rakouské země, tapeta, Prapory českých krajů, svg, Německo, rozměry, Německé země, seznam, župy, ikona na web, Německé země