Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Tipy na zajímavé weby, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Znáte Rubikovu kostku? Pokud ji chcete složit, nemusíte pro ní do obchodu, stačí si otevřít online hru Rubikova kostka ve vašem prohlížeči.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Vtípky, ftipy, fóry, vtipné texty, vtipy, kameňáky

Chcete se pobavit? Vtípky, ftipy, fóry, vtipné texty, vtipy, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Chucku Norrisovi, O důchodcích, O Windows, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O Somálcích, O ženách apod.

Víte, kdo je to šotouš a kde ho můžete potkat? Pokud ne, dozvíte se to z našich partnerských stránek tady.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: Městské a obecní prapory obcí ČR, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vše o Vánocích, zdroje informací, Texty přáníček k svátku podle jmen, Super online kvízy, Online hry pro děti zdarma, Ilustrace, obrázky, Obrázky krásných sexy žen., Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zdarma, linky, F

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry, Sportovní, Akční hry a tak podobně.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, výstražné značky apod.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země Afriky, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy jižní Ameriky, země jižní Asie apod.

Keywords:M, zábava, Obrázky na PC ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení, doporučujeme, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, humor, Online hry zdarma, Federace USA, webovky, multimédia

Biografie slavných osobností - online životopisy, biografie

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií herci a herečky, zločinci a vrazi, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, vojáci, generálové, válečníci, novináři a žurnalisté, sportovci a sportovkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Máj, Zpěvačky, Hejtman, Itálie, Textař, Podnikatel, Dabérka, Kněz, Křesťanství, Hudba, Komunista, Sochař, Skladatel, Závodník, NHL, Rakušan, AIDS, Komunisté, Washington Capitals, Mim, Lord, Životopis, Sci-fi, Nežijící, Habsburkové, Exilový prezident, Čech, Philadelphia Flyers, Žijící, Normalizace, Esejista, Imitátor, Právník, Hudebnice, První republika, ČSSD apod.

Rčení, aforismy, výroky, úsloví, hlášky, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, Rčení, aforismy, výroky, úsloví, hlášky, moudrosti, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o přátelství, citáty o manželství, citáty o bohatství, citáty o víře, citáty o smrti, citáty o zlu, citáty o zdraví, citáty o kráse, citáty o ženách, citáty o penězích, citáty o štěstí, citáty o člověku, citáty o svobodě, citáty o odvaze, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o bohu, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o nenávisti od různých známých osobností.

Státní vlajky zemí

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, státy jižní Ameriky, země Afriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky apod.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií firmy a společnosti, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, týmy NHL, země EU, státy usa, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, politické strany a hnutí, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, hudební zkratky, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Vlajky amerických států USA, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, Download music, mp3, movies, videos, výukové pomůcky, odkazy, Obrázky na PC ke stažení, FC Barcelona, Free game online hry, internet, Online geografické testy zdarma bez registrace, Státní vlajky zemí

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Střílečky, Pro dívky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky a podobně.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: úřady a ministerstva, týmy NHL, vojenské hodnosti, hudební zkratky, obecné zkratky, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, geocaching, fyzikální jednotky, země EU, internetové domény 1. řádu, politické strany a hnutí, vysokoškolské a akademické tituly, státy usa apod.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, online testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: hyperlinky, webové stránky, Dopravní značení, Sexy Katherine Heigl, Pozadí na PC ke stažení, Nejhranější hry online, V, Přáníčka k svátku, veršované sms texty k jmeninám, R, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, weby

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Stolní hry a deskovky, Strategie, Klasické, Oddechové, Hry na vaření a smažení, Sportovní, Vánoční online hry, Závodní, Logické, Střílečky, Pro dívky, Velikonoční hry, parkování - parkovačky a podobně.

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. doporučujeme pro displej, tablet, smartphone, ultrabook, phablet, PC, monitor, mobilní telefon, počítač, mobil, notebook a pro operační systémy Linux Xubuntu, Windows 10, Windows 10 Mobile, Java ME, Windows XP, Slackware, Windows 7, Linux Mint, Red Hat Linux, Windows Server 2012, BlackBerry OS. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vesmír, planety, galaxie, vojenské Army tapety a zbraně, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, wallpapery, operační systémy, Windows, příroda, krajina, Velikonoce - velikonoční tapety, letadla, 3D a Abstraktní, psi a štěňátka, rostliny, motorky, motocykly, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, voda a bubliny. Stahujte v rozlišení 800x600, 1440x900, 360x640, 375x667, 2560x1440, 800x1280, 1680x1050, 2560x2048, 360x720, 1536x2048, 1280x854, 393x786, 1600x900, 2160x3840, 1536x864, 1024x600 atd.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Nové Mexiko, Connecticut, Virginie, Vermont, Aljaška, New York, Oklahoma, Washington, Texas, Florida, Michigan, Nebraska, Arizona, Alabama, Oregon, Colorado, Wisconsin, Západní Virginie, New Jersey, Montana, Nevada, Massachusetts, Mississippi, Utah, Wyoming, Ohio atd.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Nejhranější hry online

Všem hráčům doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, online html5 hry, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Letecké simulátory, Deskovky, Logické hry, Adventury, Hannah Montana, Sportovní gamesy, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Akční gamesky, Farmářské hry, Karetní hry - solitaire apod.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, cestování, Hry pro nejmenší děti online zdarma, zajímavosti, Státní vlajky zemí, Gabile.com, Instanbul online LGBT dating service, Seznam souborových přípon, V, Webové online hry zdarma, URL, Biografie slavných osobností, Stručný encyklopedický slovník, Úspory a spoření, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Hospoda: Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Je vidět,že když bůh rozdával rozum, tak byl Proubek zrovna na Facebooku.

Další odkazy:

Sexy Avril Lavigne
Doporučené internetové odkazy
Zdarma ke stažení
Odkazy na užitečné webové stránky
Der Arsenal Football England
Doporučené odkazy
Zlatan Ibrahimović
Partnerské internetové stránky
Přání a blahopřání
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Vlajky ostrovů Oceánie

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: png, Německo, ikona na web, Prapory britských království, wallpaper, Polsko, k vytisknutí, vlajka, použití, Rakousko, prapory, Německo, k tisku, regionální vlaječky