Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, fyzikální jednotky, státy usa, geocaching, mezinárodní organizace, země EU, mezinárodní organizace, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, měny apod.

Super free web games zdarma

Zkuste super free web games zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Auta a závodní, Adventury, Logické hry, Barbie hry, Oblíkačky, Arkády a plošinovky, Sportovní gamesy, Omalovánky, Adventní, vánoční hry, Puzzle a skládačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Deskovky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Farmářské hry, Hry s koňmi, Letecké simulátory, Akční gamesky apod.

Rčení, myšlenky, hlášky, úsloví, přísloví, moudrosti, výroky

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, hlášky, úsloví, přísloví, moudrosti, výroky, . Naleznete zde citáty o svobodě, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o kráse, citáty o bohatství, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o smutku, citáty o lži, citáty o víře, citáty o bohu, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o člověku, citáty o dobru, moudra o dětech, citáty o manželství, citáty o životě od různých známých osobností.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Je váš miláček daleko? Pošlete mu sms na dobrou noc. Na výběr jsou vzkazy na dobrou noc pro kluka nebo sms na dobrou noc pro holku.

Moudra, rčení, bonmoty, aforismy, myšlenky, přísloví, výroky

Citáty slavných, Moudra, rčení, bonmoty, aforismy, myšlenky, přísloví, výroky, z kategorií moudra o dětech, citáty o penězích, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o lži, citáty o kráse, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o víře, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o manželství, citáty o neštěstí, přísloví o naději, citáty o životě od různých známých osobností.

Klíčová slova: zdroje informací, č, linky, Webové html5 hry zdarma, O filmech Avatar 1 a 2, Stručný encyklopedický slovník, Adventní magazín, zdarma, Co je to filipovka?, info, Počítačové tapety pro Windows, webové stránky, odkaz

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k narozeninám rozdělených do mnoha kategorií jako gratulace pro muže, blahopřání pro babičku apod.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Doporučené odkazy pro děti i dospělé

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: dopravní zařízení, výstražné značky, příkazové dopravní značky, informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Keywords:kuriozity, Pozadí na plochu PC, zábava, V, Nálepky, samolepky, jmenovky na vánoční dárky ke stažení a k tisku, Přehled zkratek a akronymů, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlajky států obrázků, Desktop computer wallpapers, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Biografie známých osobností, Online testy a kvízy zdarma

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak importovat, jak přehrát, jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, kterak editovat, jak vytvořit, čím zobrazit, v čem upravit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: zdrojové kódy programovacích jazyků, konfigurační soubory, písma, fonty, grafiku, komprimace dat, video soubory, hudební audio soubory, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

černý humor, kameňáky, frky, anekdoty, vtipy, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? černý humor, kameňáky, frky, anekdoty, vtipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku, vtipy o metanolu, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, kameňáky, anekdoty o politice, frky o zvířatech, vtipné citáty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o blondýnách, vtipné hádanky, černý humor apod.

Síť pro děti i dospělé

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Online zeměpisné testy a kvízy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy a kvízy zdarma. Naleznete zde testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Klíčová slova: zadarmo, pro dospělé, zeměpis, Wallpapers na plochu hudba, Přehled souborových přípon, tipy, volný čas, Iceland, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Online hry zdarma, cestování, Online adventní magazín

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Informace pro děti i dospělé

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Online hry zdarma

Milovníkům herním milovníkům doporučujeme online hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, parkování - parkovačky, Sportovní, Klasické, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Závodní, Vánoční online hry, Pro dívky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Oddechové, Karetní, Velikonoční hry, Střílečky a podobně.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Klíčová slova: zajímavosti, F, Super free web games zdarma, Obrázek rolniček, M, Vlajky měst České republiky, internet, FC Bayern Munich, URL, Kliparty pro Office, Databáze osobností Kdo je to?

Víte, kdo je to stalker? Jedná se pojem související se zločinem. Nejen tento pojem naleznete na stránkách s názvem Kdo je to?

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Online hry zdarma

Zahrajte si online hry zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy a tak podobně.

Internet, síť pro děti i dospělé

Vlajky jednotlivých států USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Ohio, Texas, Aljaška, Mississippi, Maine, Delaware, New Hampshire, Connecticut, Virginie, Louisiana, Arkansas, Nevada, Idaho, Iowa, Maryland, Missouri, Nové Mexiko, Wisconsin, Michigan, Kalifornie, Rhode Island, Západní Virginie, Georgie, New York, Pensylvánie, Colorado atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Seznam zemí světa a jejich vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Seznam zemí světa a jejich vlajky. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie apod.

Vlajky států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Havaj, Severní Karolína, Severní Dakota, New Jersey, Ohio, Alabama, New Hampshire, Nevada, Iowa, Mississippi, Virginie, Západní Virginie, Tennessee, Massachusetts, Washington, Maryland, Kalifornie, Kentucky, Delaware, Pensylvánie, Arizona, Illinois, Montana, Michigan, Missouri, Aljaška atd.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Klíčová slova: Online hry zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný slovník pojmů a termínů, výukové pomůcky, odkazy, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Nej hry online, F, webovky, humor, počítače, Vlajky států USA, Charlize Theron, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Znovusjednocení státu?: Baví se na zimním stadionu dva fanoušci: „Víš, proč se nemůže Česká republika znovu sjednotit se Slovenskem v jeden společný stát?” „Ne, proč?” „Nikdo jiný by pak neměl v hokeji šanci!”

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Lenin příjde domů totálně našrot. Vzbudí Naděždu Konstantinovnu a přikáže ji: Svlíkni se !! Ona se brání slovy: Ale Vladimíre Iljíči, neblázni to jsi po mě nikdy nechtěl. Lenin se zamračí a zařve: Drž hubu a svlíkni se!! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a svlíkne se. Na to Lenin:Teď si stoupni před zrcadlo a roztáhni nohy! Naděžda Konstantinovna vytřeští oči a povidá: No Vladimíre Iljíči, svlíknout se, to bych ještě snesla, ale tohle už přeháníš. Ty jsi snad zešílel. Lenin zrudne zlostí a zařve: Tak ti mi budeš odporovat ! Naděžda Konstantinovna tedy poslechne a udělá, co Lenin přikázal. Lenin si klekne a strčí jí pleš mezi nohy. Zalíbeně se na sebe zadívá do zrcadla a prohlásí: Ale na pěšinku by mi to slušelo, viď.

Další odkazy:

Fotografie topmodelek
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Jmenovky na dárky ke stažení
Partnerské internetové stránky
Vše pro kolo
Zajímavé internetové odkazy
Postav sněhuláka! Online hra ve vašem prohlížeči zdarma
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky a pozadí na plochu PC
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Pozadí na plochu Dopravní prostředky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: wallpaper, Německé země, seznam, župa, ikona na web, vlajka, vlajka, Polsko, svg, Rakousko, zástavy, Česká republika, pozadí, Německé země