Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé

Tato stránka obsahuje přehled užitečných linků na webové stránky, které doporučujeme k navštívení. Jedná se vesměs o naše partnerské stránky.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete testy na hádání vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte kterak editovat, čím prohlížet, jak importovat, jak převést, jak otevřít, jak vytvořit, v čem spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak přehrát, jak konvertovat soubory těchto typů: konfigurační soubory, video soubory, internet a web, obrazy disků, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, dokumenty, písma, fonty, spustitelné soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, hudební audio soubory apod.

Mezi námi doporučované kvalitní webové stránky patří i webík o cestování v ČR, Evropě a USA, Egypt, Chorvatsku atd.

Síť pro děti i dospělé

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Znáte pojem plugin nebo chipset? Nejen definici těchto pojmů naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů - Co je to!.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak převést, čím prohlížet, jak konvertovat, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, v čem upravit, v čem spustit, jak vytvořit, jak přehrát soubory následujících typů: šablony dokumentů, grafiku, systémové soubory, konfigurační soubory, dokumenty, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, video soubory, obrazy disků, komprimace dat, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Klíčová slova: Dopravní značení, Online hry zdarma, M, V, Obrázek Femme fatale, Ilustrační obrázky, Staré hry online, Webové html5 hry zdarma, Fotografie Heather Locklear, humor, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Webové online hry zdarma, volný čas

Super online flash hry

Vyzkoušejte super online flash hry Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry na vaření a smažení, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Bojové online gamesy, Strategie, Logické, Pro dívky, parkování - parkovačky, Karetní, Oddechové, Velikonoční hry, Klasické, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní a podobně.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Akční hry, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Náš tip pro děti i dospělé

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Prapory regionů a království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Keywords:pro dospělé, zdarma, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zadarmo, Manchester United F.C., URL, odkaz, Super online kvízy, Tým NHL Florida Panthers, Online vánoční magazín, zeměpis, V

Vtipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fóry

Chcete se pobavit? Vtipy, kameňáky, černý humor, vtipné texty, vtípky, fóry. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o židech - židovské anekdoty, O důchodcích, O škole, O mužích, O ekonomech, O zvířátkách, Vtipy o policajtech, Vtipy o doktorech, O ženách, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, O Chucku Norrisovi, Frky o tchýních, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o Pepíčkovi, O Windows apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Internet, síť pro děti i dospělé

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií věda, zločin a právo, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, profese a zaměstnání, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, lékařství, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, školství a vzdělávání, psychologie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, osobnosti, historie, státní správa, žurnalisté a novináři, mytologie, politici, filozofie, křesťanství, sportovci a sportovkyně, poruchy atd.

Klíčová slova: Staré hry online, zábava, Dopravní značení, Free computer wallpapers, V, výukové pomůcky, školství, Kate Moos, Vlajky jednotlivých států USA, Databáze osobností Kdo je to?, doporučujeme, zdroje informací

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné a příbuzenské vztahy, státní správa, školství a vzdělávání, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, křesťanství, politika, přezdívky, podnikání a podnikatelé, zločin a právo, historie, psychologie, vlastnosti, sportovci a sportovkyně, osobnosti, Spisovatelé a básníci, záliby a hobby, žurnalisté a novináři, herectví, herci a herečky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, umělci a umění, hanlivé až sprosté přezdívky atd.

Dalším zajímavým a praktickým webem jsou Svátky, resp. Jmeniny. Na webu se nachází kompletní kalendář po měsících a dnech. Ke každému dni jsou uvedeny jména svátků v České republice, na Slovensku, v Německu, Maďarsku nebo Polsku. Jako bonus jsou uvedeny státní a ostatní svátky v ČR.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Informace pro děti i dospělé

Neznají vaše děti ještě abecedu a chce je naučit jednotlivá písmenka? Vyzkoušejte omalovánky k vytisknutí, konkrétně kategorii písmena abecedy, kde naleznete všech 26 písmen s obrázky určenými k vybarvení.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Při cestování do zahraničí se hodí znát některý cizí jazyk, především angličtinu. Kromě toho je dobré znát významy některých pojmů z oblasti cestování. Dobré je se seznámit i s kulturními specifiky dané země, například s národnostmi, abyste si kupř. nespletli Peršana v Íránu s Arabem. Dobré je i na letišti nebo v hotelu například vědět význam slova check in, a to proto, aby vám neuletělo letadlo a nepromeškali jste tak svoji vysněnou dovolenou.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: linky, Prapory regionů a království, cestování, Thierry Henry, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Online testy a kvízy zdarma, weby, Kate Winslet, Biografie slavných osobností, zajímavosti, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, vodorovné značení, příkazové dopravní značky, dodatkové tabulky, zahraniční značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, informativní provozní značení apod.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj apod.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

World wide web, internet pro děti i dospělé

Klíčová slova: internet, Přehled zkratek a akronymů, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Slovník pojmů Co je to?, Stručný slovník pojmů a termínů, Charlize Theron, č, Pozadí na tablet, Vše o Vánocích, Nej hry online, Obrázky vlajek států světa, kuriozity, Sexy Shakira, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Arab: Na palubě Boeingu přistoupí letuška k Arabovi a ptá se: "Budete si přát něco k pití ?" Muž klidně odpoví: "Ne, díky, za chvíli budu řídit..."

"Víš, že na Kubě probíhá fidelizace?" - "Ne !?" - "No - koho chytnou, toho vykastrujou."

Běží liška k táboru, nedoběhla závoru. Jede rychlik z Opavy, a liška je bez hlavy.

Další odkazy:

Download music, mp3, movies, videos
Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku
Odkazy na užitečné webové stránky
Nicole Kidman
Přáníčka zdarma
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek Těhotenství
Doporučené internetové odkazy
Přání k svátku ke stažení
Tipy na Partnerské weby
Poker card game
Biografie, životopis Emma Watson
Zajímavé webové stránky
Blahopřání k MDŽ a ke Dni matek ke stažení
Přáníčka k svátku, vtipné texty k jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: praporky, České kraje, ikona na web, Rakousko, k vytištění, župa, Tipy na zajímavé weby pro děti i dospělé, regionální vlaječky, k vytisknutí, kraje České republiky, seznam, Německo, zdarma, Prapory britských království