Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Tipy na zajímavé weby, důležité informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Středočeský kraj, Liberecký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

World wide web, internet, důležité informace

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, polských vojvodství, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie atd.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Spojené státy americké je demokratická federativní prezidentská republika v Severní Americe, rozkládající se od Atlantského po Tichý oceán. Na souši sousedí s Kanadou a Mexikem. Díky exklávě Aljaška sahá území USA i k břehům Severního ledového oceánu (Beringova úžina je dělí od asijského území Ruska) a na některé tichomořské ostrovy (zejména Havaj). Spojené státy se skládají z 50 států, jednoho federálního území s hlavním městem a sídlem prezidenta, Kongresu a Nejvyššího soudu (District of Columbia), a celkově 14 zámořských území, z nichž pět je obydlených (Portoriko, Severní Mariany, Guam, Americké Panenské ostrovy a Americká Samoa).

Klíčová slova: Vánoční web, Přehled zkratek a akronymů, Nejlepší hry pro dívky, Přehled zkratek a akronymů, Omalovánky k vytisknutí, Vlajky států a zemí světa, kuriozity, Stručný slovník pojmů a termínů, Grunge hudební rockový styl, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, info, Hry pro nejmenší online, volný čas

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: osobnosti, křesťanství, umělci, lékařství, rodinné vztahy, mytologie, přezdívky, psychologie, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, historie, nadpřirozené osoby, záliby, zločin a právo, poruchy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, státní správa, vlastnosti, věda atd.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Akční hry, Závody aut, Pro dívky, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Bojové hry, Adventury, Hry pro děti, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Strategie, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Internet, síť, důležité informace

Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, fórky, fóry

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, černý humor, frky, fórky, fóry. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky o tchýních, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O důchodcích, O Němcích, O mužích, O Windows, O ženách, Vtipy o Bohu, O Somálcích, O škole, O Slovácích, O zvířátkách, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi apod.

Kameňáky, vtípky, frky, vtipy, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Kameňáky, vtípky, frky, vtipy, černý humor, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipy o blondýnách, murphyho zákony, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipy o metanolu, vtipné citáty, anekdoty o politice, židovské anekdoty, poslední věty před smrtí, frky o zvířatech, kameňáky, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech apod.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Keywords:Životopisy osobností, hyperlinky, Seznam přípon a koncovek souborů, Super online flash hry, Grunge hudební styl, K, Webové online testy zdarma, zajímavosti, Obrázky malovaných vajíček, cestování, weby, multimédia

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, halloween, květiny, Velikonoce, velikonoční kliparty, rostliny, muži, symboly, zvířata, mapy, jídlo a nápoje, osobnosti a lidé, hmyz, nápoje, ženy a dívky, náboženství, ovoce, smajlíci a emotikony, ptáci, Vánoce a Advent, nástroje a přístroje, dopravní prostředky, stavby, láska atd.

Full HD wallpapers na PC - wallpapers na plochu počítače

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Full HD wallpapers na PC. můžete využít v mobil, smartphone, tablet, obrazovka počítače, počítač, ultrabook, monitor, mobilní telefon, displej, phablet, notebook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows Me, Chrome OS, Slackware, Windows XP, Linux Mint, FreeBSD, Windows 7, Linux Xubuntu, macOS. Obrázky na PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, moře, oceány, pláže, květiny, kytky, zvířata, noční města, voda a bubliny, budovy a stavby, hudební tapety, Roztomilá zvířátka, auta, motorky, motocykly, rostliny, příroda, krajina, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, sportovní pozadí, dopravní prostředky, wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Zvolte si z rozměrů 1920x1200, 1440x2560, 1280x768, 1600x900, 1440x900, 768x1024, 2560x1600, 2160x3840, Full HD 1080x1920, 750x1334, 1280x960, 1152x864, 1152x768, 854x480, 320x568, širokoúhlé 1366x768 atd.

Tapety na PC - pozadí na tablet

Dále vám doporučujeme: Tapety na PC. můžete využít v smartphone, ultrabook, počítač, monitor, displej, obrazovka počítače, mobil, phablet, mobilní telefon, notebook, tablet a pro operační systémy Linux Ubuntu, Linux Mint, Linux Xubuntu, Windows Me, Windows 10, Linux Fedora, Java ME, Mac, Chrome OS, FreeBSD, SUSE Linux. Počítačové tapety pro Windows z kategorií Roztomilá zvířátka, sportovní pozadí, budovy a stavby, moře, oceány, pláže, zvířata, wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, voda a bubliny, rostliny, noční města, jídlo a nápoje, květiny, kytky, příroda, krajina, operační systémy, Windows, letadla, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, auta, hudební tapety. Zvolit si můžete rozměry 2160x3840, 375x812, 854x480, 1152x1920, 1536x864, 1280x768, 1366x1024, 800x1280, 320x568, 1440x2560, 1280x1024, Full HD 1080x1920, 2048x1080, 1920x1440, 360x720, 360x760 atd.

Doporučené odkazy, důležité informace

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země východní Asie, země Severní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy Blízkého východu apod.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Severní Ameriky, země Afriky, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, evropské země a státy, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Klíčová slova: Wallpapery na plochu PC, pro děti, linky, Wallpapery, omalovánky, spoření, K, výukové pomůcky, Vánoční magazín, Omalovánka velikonoční vejce, A, tipy, Online testy zdarma, Tapety na plochu počítače

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Informace, důležité informace

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Super online flash hry

Doporučujeme super online flash hry. Naleznete zde Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Sportovní, Logické, Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy a tak podobně.

Wallpapery na plochu PC - full HD wallpapery ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Wallpapery na plochu PC. doporučujeme pro obrazovka počítače, mobil, PC, notebook, monitor, smartphone, tablet, ultrabook, displej, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Lubuntu, Slackware, Chrome OS, Mac, Linux Xubuntu, Windows 98, OSX, Windows 10 Mobile, BlackBerry OS, Windows NT, Linux Ubuntu. Tapety na plochu PC z kategorií armáda, válka, zbraně, sportovní wallpapery, širokoúhlé Full HD widescreen, flóra, stromy, nature - příroda, Formule 1, sportovní a závodní auta, květiny, ptáci, free wallpapers, velkoměsta a noční život, motorky, fraktály, zvířata, vesmír, kosmos, hmyz a pavouci, fantasy, oceán, moře, pláže. Stahujte ve velikostech 360x720, 3200x1800, 1280x800, 800x1280, 1680x1050, 1280x854, 1440x900, 854x480, 2560x1600, 800x600, 1152x768, 2048x1536, 2160x3840, 1920x1200, 412x846, 768x1024 atd.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií mezinárodní organizace, okresy České republiky, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, země EU, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, měny, geocaching apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Klíčová slova: Dopravní značení, zadarmo, zdroje informací, Velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce, zábava, odkazy, Federace USA, Velikonoční tapetka na plochu, Tapety na PC, Obrázky zdarma, Vlajky amerických států USA

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Síť, důležité informace

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Středočeský kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Angličtina, výuka anglického jazyka, online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Matematické testy, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: webovky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejhranější hry online, Online testy a kvízy zdarma, Full HD wallpapers na PC, Papua New Guinea, počítače, internetové stránky, pro dospělé, Online zeměpisné testy zdarma, zeměpis, F, Význam slova Letnice, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Životní moudro: Nikdy nebuď první. Nikdy nebuď poslední. Nikdy se na nic nehlas dobrovolně.

Lezou vedle sebe tři slimáci. Z ničeho nic jeden vybuchne. Druhý se diví: „Co to bylo?“ A třetí na to: „Asi nějaký muslimák.“

Tady je tlustý led, tady to přejdeme.

Další odkazy:

Omalovánky k vytištění pro děti
Naše tipy na zajímavé stránky
Historie a použití omalovánek v USA
Odkazy na zajímavé weby
Army wallpapers
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vlajky států Oceánie
Linky na partnerské weby
Kalkata
Tipy na Partnerské weby
Online přáníčka k svátku a sms texty jmeninám

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: Tipy na zajímavé weby, důležité informace, České kraje, prapor, Francouzské regiony, k vytisknutí, Prapory britských království, zdarma, Německé země, obrázek, Regiony Francie, seznam, kraje České republiky, na web, Rakouské země