Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Wallpapers na plochu PC - pozadí na PC ke stažení

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Wallpapers na plochu PC. můžete využít v smartphone, mobilní telefon, displej, počítač, mobil, tablet, phablet, PC, ultrabook, obrazovka počítače, monitor a pro operační systémy Linux Fedora, Windows Me, Windows 10, Windows 98, Linux Ubuntu, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows 8, Lubuntu, SUSE Linux, Windows Server 2012, Slackware. Obrázky na PC z kategorií velkoměsta a noční život, zvířata, širokoúhlé Full HD widescreen, vesmír, kosmos, free wallpapers, fraktály, sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, motorky, hmyz a pavouci, nature - příroda, tenisté a tenistky, flóra, stromy, Rally, závody aut, ptáci, květiny, sportovní wallpapery. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x960, 1600x900, 800x600, 360x720, 1152x1920, 1280x768, 2560x1600, Full HD 1080x1920, 2048x1536, 1280x960, 2160x3840, 360x760, 320x568, 1800x1440, 640x480, 1536x2560 atd.

Doporučené odkazy, zábava, hry, vzdělávání

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: Obrázky na PC zdarma ke stažení, zeměpis, zajímavosti, Free game online hry, Historie a použití omalovánek v USA, volný čas, Online adventní magazín, Slovník pojmů Co je to?, New York city, Ilustrační obrázky, školství, webové stránky, Obrázky, kliparty

Obrázky na PC zdarma ke stažení - obrázky na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. jsou vhodná pro smartphone, mobil, notebook, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, počítač, tablet, monitor, PC, mobilní telefon a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows Vista, Lubuntu, Android, Red Hat Linux, OSX, Linux Fedora, Slackware, Windows 10 Mobile. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: dopravní prostředky, budovy a stavby, adventní a vánoční tapety, rostliny, noční města, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, moře, oceány, pláže, vojenské Army tapety a zbraně, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, příroda, krajina, letadla, voda a bubliny, motorky, motocykly, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní, auta, hry a herní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1920x1440, 1440x900, 1024x600, 1536x2048, 1920x1280, HD 1280x720, 800x600, 1440x960, 2048x1080, 360x640, 640x480, 2560x2048, 1152x1920, 1152x768, 2560x1440, 2560x1600 atd.

Malují rády vaše děti? Pokud ano, nechť zkusí omalovánky online pro děti. Kategorie auta, vláčky nebo pohádky uspokojí kluky i holky.

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Síť, zábava, hry, vzdělávání

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Keywords:počítače, Super online hry zdarma, Online geografické testy zdarma bez registrace, Wallpapers na plochu PC, Obrázky na plochu, info, Přehled přípon a koncovek souborů, Pozadí na plochu PC, Country flags, K, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, tipy

Hry pro dívky online

Běžte na hry pro dívky online Vybírejte z kategorií Puzzle a skládačky, Omalovánky, Barbie hry, Deskovky, Arkády a plošinovky, Vaření a smažení, Oddechové hry, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Střílecí hry, Auta a závodní, Logické hry, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Adventury, Karetní hry - solitaire, Farmářské hry, online html5 hry, Skákací a hopsací gamesky apod.

Moudra, výroky, aforismy, úsloví, přísloví, hlášky, motta

Citáty slavných osobností, Moudra, výroky, aforismy, úsloví, přísloví, hlášky, motta, přehledně rozdělené do kategorií: citáty o bohatství, citáty o svobodě, citáty o lásce, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o přátelství, přísloví o naději, citáty o neštěstí, citáty o zdraví, citáty o člověku, hlášky o alkoholu, citáty o dobru, citáty o zlu, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o životě, citáty o lži, citáty o odvaze, citáty o ženách, citáty o víře od různých známých osobností.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

World wide web, internet, zábava, hry, vzdělávání

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Naleznete zde Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, výukové pomůcky, Matematické testy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Kraj Vysočina apod.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zahrajte si online web Hry zdarma bez registrace. V této rozsáhlé kolekci naleznete Akční hry, Postřehové, Závodní moto hry, Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Klíčová slova: M, Přehled formátů souborů, weby, Severní Amerika, Stručný encyklopedický slovník, M, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Sexy Yasmine Bleeth, Nej hry online, URL, Online hry zdarma, zdroje informací

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky, obecné zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Informace, zábava, hry, vzdělávání

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Fóry, černý humor, ftipy, vtipné texty, anekdoty, frky

Zkuste vypnout! Fóry, černý humor, ftipy, vtipné texty, anekdoty, frky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, Vtipy o Bohu, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o doktorech, Frky ze života, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, O Němcích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O manželství, O škole, O ekonomech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O zvířátkách, O ženách, O gayích a homosexuálech, O mužích apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v Česku? Prohlédněte si přehled dopravních značek používaných v ČR a v zahraničí. Značení je rozděleno do kategorií: vodorovné značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, informativní provozní značení, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: F, výukové pomůcky, zdarma, Cindy Crawford, Webové online hry zdarma, cestování, Americké federální vlajky, Webové online browser hry, pro dospělé, zadarmo, Světové vlajky

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak spustit, v čem upravit, čím zobrazit, jak importovat, čím prohlížet, jak vytvořit, v čem spustit, jak přehrát, jak převést, jak exportovat soubory z následujících kategorií: konfigurační soubory, písma, fonty, internet a web, systémové soubory, koncovky souborů, video soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, spustitelné soubory apod.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: hudební zkratky, mezinárodní organizace, úřady a ministerstva, okresy České republiky, obecné zkratky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, geocaching, vojenské hodnosti, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, politické strany a hnutí, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, fyzikální jednotky apod.

Potřebujete zabavit malá děcka? Posaďte je před online omalovánky. Mnoho omalovánek, ke kterým nepotřebujete pastelky. Omalujte koně, Dinosaury či vláčky.

Náš tip, zábava, hry, vzdělávání

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, kterak editovat, jak přehrát, v čem spustit, jak převést, v čem upravit, jak vytvořit, jak importovat, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit soubory těchto typů: video soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, grafiku, komprimace dat, obrazy disků, dokumenty, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Ftipy, vtípky, černý humor, anekdoty, kameňáky, vtipné texty

Chcete si zlepšit náladu? Ftipy, vtípky, černý humor, anekdoty, kameňáky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, O škole, O důchodcích, O zvířátkách, O Chucku Norrisovi, O gayích a homosexuálech, O Windows, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O mužích, Vtipy o doktorech, O manželství, O Slovácích, Frky ze života, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O ženách, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o Pepíčkovi apod.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry, Oddechové, Sportovní, Strategie, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, Karetní, Bojové online gamesy, parkování - parkovačky, Logické a podobně.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, výukové pomůcky, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online testy a kvízy atd.

Klíčová slova: internet, internetové stránky, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Tapety na plochu zdarma, webovky, hyperlinky, Online web Hry zdarma bez registrace, Online testy zdarma bez registrace, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Členské země americké federace, Přáníčka k výročí svatby, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kniha: Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Robert Fico príde na rokovanie vlády s dvoma papiermi. Vytiahne prvý: "Tu sú vymenované opatrenia, ktoré keď schválime, budú sa mať ľudia dobre do konca života ..." Vytiahne druhý: "... a tu je zoznam tých ľudí."

Mladý, pětadvacetiletý Žid si přisedne v rychlíku ke staršímu pánovi, rovněž Židovi. Po několika minutách jízdy se mladý Žid zeptá staršího: "Kolik je hodin?" Starší Žid mlčí a neodpovídá. Mladý Žid si pomyslí: "Zřejmě cizinec." Zopakuje svou otázku německy, anglicky, francouzsky a v jidiš. Ale starší Žid na nic nereaguje. Těsně před cílovou stanicí vstoupí do vagónu průvodčí a oznámí: "Blíží se konečná, budeme vystupovat." Starší Žid povídá: "Děkuji, pane průvodčí." Mladý Žid se rozhořčeně obrátí na staršího: "Se mnou, člověkem stejné víry nekomunikujete, a s průvodčím ano?" Starší Žid klidně odpoví: "Podívejte, mladý muži. Vy jste se mě zeptal, kolik je hodin. Kdybych vám odpověděl, zeptal byste se mě, kam jedu. Oba víme, kde tento vlak končí, tak byste to hned uhodl. A určitě byste se chtěl u mě ubytovat na noc. A vzhledem k tomu, ze mám doma hezkou dceru, určitě byste si s ní chtěl něco začít. A uznejte sám: můžu já dát svou jedinou dceru Židovi, který v pětadvaceti letech nemá své vlastní hodinky?"

Další odkazy:

Gratulace a přání
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Obrázková přání k svátku podle jmen
Zajímavé internetové odkazy
Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám
Linky na partnerské weby
Germany
Doporučené odkazy
Luis Suárez calciatore
Naše tipy na zajímavé stránky
Nature wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: praporky, Německo, rozměry, Krajské prapory, vexilologie, Kraje ČR, Naše tipy, zábava, hry, vzdělávání, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, vlaječka, vlajka, pozadí, České kraje, použití, regionální vlaječky