Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, lékařství a medicína, nemoce, zkratky, různé, kultura, technika, software, filozofie, sport, internet, jídlo, stavebnictví, literatura, latina, zločin a právo, účetnictví, ekonomie a ekonomika, věda, počítače, cestování, politika, matematika, psychologie atd.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Náš tip, důležité informace a zábava pro volný čas

Obrázky na plochu PC - pozadí na PC zdarma ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na plochu PC. vhodné pro mobilní telefon, ultrabook, tablet, PC, displej, smartphone, notebook, mobil, obrazovka počítače, počítač, monitor a pro operační systémy Windows Server 2012, Lubuntu, Windows 10 Mobile, Linux Xubuntu, Windows 2000, Microsoft Windows Vista, Windows 95, Linux Mint, Linux Fedora, Windows Me, macOS. Pozadí na PC jsou rozdělené kategorií: operační systémy, Windows, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, noční města, moře, oceány, pláže, 3D a Abstraktní, letadla, auta, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, dopravní prostředky, hry a herní wallpapery, rostliny, vesmír, planety, galaxie, sportovní pozadí, psi a štěňátka, Roztomilá zvířátka, motorky, motocykly, květiny, kytky, voda a bubliny. Dostupná rozlišení jsou 1920x1080 Full HD, 1920x1200, 1152x768, 1920x1280, 1600x1200, 1024x600, 1280x960, 1600x900, 2160x3840, 1536x2560, 1800x1440, hi res 2560x1920, 320x568, 2560x1440, 2048x1536, 1280x1024 atd.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Klíčová slova: Super online kvízy, Obrázky a kliparty zdarma, Obrázky, kliparty, Seznam souborových přípon, Obrázky na plochu, pro dospělé, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, zadarmo, FC Barcelona, volný čas, Databáze osobností Kdo je to?, Vlajky států USA, cestování

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapers na PC ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro PC, notebook, mobilní telefon, počítač, monitor, displej, mobil, obrazovka počítače, ultrabook, smartphone, phablet a pro operační systémy Windows 2000, FreeBSD, Microsoft Windows 8, Linux Xubuntu, Windows 98, Windows Server 2012, Windows Me, Windows XP, OSX, BlackBerry OS, Windows 10. Tapety do mobilu z kategorií 3D a Abstraktní, sportovní pozadí, adventní a vánoční tapety, hudební tapety, Velikonoce - velikonoční tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby, zvířata, noční města, hry a herní wallpapery, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, motorky, motocykly, příroda, krajina, rostliny, květiny, kytky, moře, oceány, pláže, vesmír, planety, galaxie, jídlo a nápoje, voda a bubliny. Zvolit si můžete z velikostí 750x1334, 1800x1440, 1280x1024, 1600x1200, 320x568, 1280x960, 1920x1200, HD 1280x720, 1440x900, 1152x1920, Full HD 1080x1920, 375x812, 1280x800, 1366x1024, 1200x1920, 2048x1536 atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Liberecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Olomoucký kraj apod.

Keywords:Online testy zdarma bez registrace, Životopisy osobností, zdarma, Super online hry zdarma, Kasino, Státní vlaječky, prapory, Obrázky na plochu PC, linky, Tinder, Online web Hry zdarma bez registrace, Vše o Vánocích, URL

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země jižní Asie, země střední Asie, Antarktidy, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky apod.

Seznam souborových přípon

Rozsáhlý Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak spustit, jak importovat, jak vytvořit, čím zobrazit, kterak editovat, jak převést, v čem spustit, čím prohlížet, jak otevřít, v čem upravit soubory následujících typů: šablony dokumentů, dokumenty, konfigurační soubory, internet a web, obrazy disků, video soubory, grafiku, písma, fonty, hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, systémové soubory apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky atd.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Potřebujete-li zabavit sebe nebo své děti, doporučujeme k tomu online hry. Na výběr máte z několika set online flash her, které můžete hrát přímo ve vašem prohlížeči. Internetové online hry jsou kvalitní zábavou a možností jak se rychle zbavit stresu nebo se něco zajímavého naučit.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak exportovat, jak přehrát, čím prohlížet, jak otevřít, čím zobrazit, v čem spustit, jak vytvořit, jak importovat, kterak editovat, v čem upravit, jak konvertovat soubory z následujících kategorií: grafiku, dokumenty, konfigurační soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty, obrazy disků, šablony dokumentů, koncovky souborů, spustitelné soubory, hudební audio soubory apod.

Klíčová slova: Super online kvízy, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, kuriozity, Fernando Torres, zdroje informací, tipy, Wallpapers na PC, FC Barcelona, Státní vlajky zemí, Superhry a hry online zdarma, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zeměpis

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Kalifornie, Florida, Montana, Ohio, Washington, Nevada, Tennessee, Connecticut, Michigan, Virginie, Aljaška, Západní Virginie, Massachusetts, Jižní Karolína, Illinois, Kentucky, Georgie, Utah, Pensylvánie, Alabama, Idaho, Wisconsin, Colorado, Mississippi, Nebraska atd.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Zkuste také zamilované SMS na výběr jsou esemesky pro kluka, pro holku nebo pro miláčka.

Vtipy, frky, fóry, kameňáky, černý humor, ftipy

Chcete si zlepšit náladu? Vtipy, frky, fóry, kameňáky, černý humor, ftipy. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Frky ze života, O mužích, O Slovácích, O zvířátkách, O důchodcích, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, Vtipy o doktorech, O škole, O Němcích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Windows, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi, Vtipy o cikánech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Somálcích, Frky o tchýních apod.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií zahraniční značky, dodatkové tabulky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako státní správa, podnikání a podnikatelé, věda, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, politici, záliby, herectví, herci a herečky, vlastnosti, lékařství, umělci, mytologie, profese a zaměstnání, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, rodinné vztahy, psychologie, politika, národnost, křesťanství, poruchy, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, školství, filozofie, historie atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Full HD wallpapery ke stažení, Členské země americké federace, Tapety, wallpapery na plochu PC, humor, Obrázky vlajek měst ČR, Seznam souborových přípon, Online hry zdarma, Webové html5 hry zdarma, Online adventní magazín, V

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Členské země americké federace

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Členské země americké federace. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Maryland, Kalifornie, Florida, Montana, Ohio, Washington, Nevada, Tennessee, Connecticut, Michigan, Virginie, Aljaška, Západní Virginie, Massachusetts, Jižní Karolína, Illinois, Kentucky, Georgie, Utah, Pensylvánie, Alabama, Idaho, Wisconsin, Colorado, Mississippi, Nebraska atd.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Full HD wallpapery ke stažení - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD wallpapery ke stažení. můžete využít v ultrabook, displej, PC, počítač, obrazovka počítače, mobil, monitor, tablet, notebook, mobilní telefon, phablet a pro operační systémy Windows NT, Microsoft Windows Vista, Windows 2000, Microsoft Windows 8, Red Hat Linux, Linux Fedora, Lubuntu, Windows 98, OSX, Java ME, Mac. Obrázky na plochu počítače z kategorií vesmír, kosmos, flóra, stromy, Rally, závody aut, nature - příroda, fantasy, motorky, hmyz a pavouci, ptáci, free wallpapers, oceán, moře, pláže, 3D a digitalní abstraktní tapety, Formule 1, tenisté a tenistky, armáda, válka, zbraně, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, zvířata, sportovní wallpapery. Dostupné velikosti jsou 1280x768, 1366x1024, 1920x1080, 1200x1920, 1152x1920, 1280x1024, 2560x1920, 1080x1800, 1280x960, 854x480, 1536x2048, širokoúhlé 1366x768, 1536x2560, 1600x900, 800x1280, 1366x768 atd.

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: sport, poruchy, historie, věda, žurnalisté a novináři, lékařství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, záliby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, státní správa, fikce a fantasy, herectví, herci a herečky, národnost, školství, profese a zaměstnání, zločin a právo, vlastnosti, filozofie, politika, křesťanství, umělci, rodinné vztahy, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Vtipy, anekdoty, fórky, černý humor, kameňáky, ftipy

Chcete se pobavit? Vtipy, anekdoty, fórky, černý humor, kameňáky, ftipy. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, frky o zvířatech, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, fóry nejen o českém hokeji, vtipné citáty, černý humor, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, vtipy o facebooku, vtipné hádanky, židovské anekdoty, vtipné básničky apod.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Klíčová slova: P, školství, B, webovky, výukové pomůcky, Free style - volný styl, Hry pro nejmenší děti online zdarma, internet, webové stránky, hyperlinky, doporučujeme, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Milla Jovovich, 9

Několik fórů na závěr. Vtip Zombie: V ordinaci patologa nikdo z hostů nežije. Dneska ale znova přišla na kontrolu zombie.

Atomová elektrárna megawatty srší, ať jsou mrazy, ať jsou parna, dokonce když prší.

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Další odkazy:

Guyana
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Blahopřání k MDŽ
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Přání ke kulatému výročí
Linky na partnerské weby
Luis Suárez
Doporučené internetové odkazy
Vlajka Papuy Nové Guiney
Partnerské internetové stránky
Online hra malování vajíček

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: seznam, župy, zástavy, regiony, k vytisknutí, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, pozadí, Rakousko, ke stažení, Německo, použití, Vlaječky polských vojvodství, Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas, Rakousko