Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Zde se nacházejí odkazy na zajímavé internetové web stránky, které doporučujeme navšítit.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma Vybírejte z kategorií Hannah Montana, Střílecí hry, Deskovky, Letecké simulátory, Vaření a smažení, Arkády a plošinovky, Logické hry, Adventury, Sportovní gamesy, Holčičí, dívčí hry pro holky, Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Oblíkačky, Omalovánky, Farmářské hry, Auta a závodní, Adventní, vánoční hry, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Puzzle a skládačky, Oddechové hry apod.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Zahrajte si online hry zdarma bez registrace nebo instalace Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Logické hry, Postřehové hry, Střílečky, Animace, Akční hry, Karetní hry, Bojové hry, Pro dívky, Strategie, Skákačky a hopsačky, Relaxační hry, Závody aut, Adventury, Brutální krvavé hry a tak dále.

Kliparty pro Office

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro Office. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako ptáci, muži, rostliny, osobnosti a lidé, květiny, zvířata, symboly, náboženství, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, halloween, Vánoce a Advent, hmyz, dopravní prostředky, hudba, nápoje, věda, stavby, auta, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, ženy a dívky, přístroje atd.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako dopravní zařízení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní provozní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, neoficiální zábavné značky apod.

Známé středočeské lázeňské město proslulé svojí minerální vodou. Víte o čem je řeč? Ano, jedná se o Poděbrady. Více zde.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Online adventní magazín, Prapory regionů a království, internet, info, Obrázková a textová blahopřání k Velikonocům, URL, linky, Full HD pozadí ke stažení, Fotografie topmodelek, multimédia, Městské a obecní prapory obcí ČR, doporučujeme, K

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, polských vojvodství atd.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle a skládačky, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Hannah Montana, Vaření a smažení, Omalovánky, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, Auta a závodní, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Deskovky, Hry s koňmi, Akční gamesky, Oblíkačky, online html5 hry apod.

Prapory regionů a království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Prapory regionů a království. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z polských vojvodství, rakouských zemí, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Frky, fóry, vtipy, černý humor, fórky, kameňáky

Chcete si zlepšit náladu? Frky, fóry, vtipy, černý humor, fórky, kameňáky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, židovské anekdoty, anekdoty o politice, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, vtipné hádanky, vtipné básničky, černý humor, murphyho zákony, vtipy o facebooku, vtipné citáty, frky o zvířatech, poslední věty před smrtí, kameňáky apod.

Keywords:Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Přehled státních vlajek států světa, Karl Marx, Adam Smith, Federace USA, zajímavosti, webovky, Klipart vánoční dárky zdarma ke stažení, Dopravní značky, hyperlinky, webové stránky

Potřebujete si zlepšit náladu nejen při cestování? Pak vyzkoušejte online sbírku vtipů o Blondýnách, Pepíčkovi, Somálcích, Nemcích nebo Slovácích. Korektní i nekorektní vtipy vám zaručeně rozzáří váš úsměv.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. V této jedinečné sbírce naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Prapory českých měst

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina apod.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Láska je jedním z nejsilnějších citů. Pokud jste zrovna po uši zamilovaní do svého partnera a on do vás, tak ho určitě potěší zamilovaná sms. Jestliže nejste rození spisovatelé, najdete na tomto webu zamilované sms pro kluka, zamilované sms pro miláčka nebo stýskací sms.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení využívané v ČR nebo na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako neoficiální zábavné značky, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, zahraniční značky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, dopravní zařízení apod.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, jak exportovat, jak spustit, jak otevřít, jak vytvořit, kterak editovat, jak převést, v čem spustit, v čem upravit, jak importovat soubory těchto typů: hudební audio soubory, dokumenty, komprimace dat, grafiku, internet a web, video soubory, obrazy disků, písma, fonty, koncovky souborů, systémové soubory, spustitelné soubory, konfigurační soubory apod.

Klíčová slova: Vlaječky krajů, prapory a symboly království, odkaz, volný čas, Velikonoční pozadí na plochu s králíčkem, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Pozadí na PC ke stažení, humor, Macau, V, kuriozity, Nej hry online, Slovník pojmů Co je to?

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Klasické, Závodní, Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Informace, cestování, zábava i hry

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, vojáci, generálové, válečníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Hokejisté, Protektorát, Pittsburgh Penguins, Československo, Básník, Hudebnice, Prezident, Zlatý slavík, Žhavé výstřely, Poslanec, Hejtmani, Ministr, Němci, Boston Bruins, První republika, Ital, Hokej, Miliardáři, Komik, Obchodník, Podnikatelé, Hejtman, Česká královna, Historik, Vůdce, Zpěvačky, Dabérka, Washington Capitals, Vojevůdce, Trest smrti, Scénárista, Angličané, Francie, Politik, Archivář, Nobelova cena apod.

Přehled přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, v čem spustit, jak importovat, jak vytvořit, kterak editovat, jak přehrát, jak spustit, v čem upravit, čím prohlížet, jak otevřít, jak převést následující typy souborů: systémové soubory, spustitelné soubory, dokumenty, šablony dokumentů, koncovky souborů, obrazy disků, komprimace dat, konfigurační soubory, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, internet a web apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Zlínský kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj, Kraj Vysočina, Moravskoslezský kraj, Ústecký kraj, Hlavní město Praha, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Jihomoravský kraj apod.

Federace USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Georgie, New Jersey, Virginie, Severní Karolína, New York, Illinois, Kalifornie, New Hampshire, Vermont, Iowa, Kentucky, Havaj, Utah, Aljaška, Oklahoma, Západní Virginie, Arizona, Jižní Dakota, Washington, Kansas, Jižní Karolína, Maine, Nebraska, Indiana, Delaware, Alabama atd.

Klíčová slova: Biografie slavných osobností, Vlajky amerických států USA, cestování, Blahopřání nejen k narození miminka, Obrázky, kliparty, tipy, Seznam zemí světa a jejich vlajky, Velikonoční blahopřání Roztomilý zajíček, Přehled souborových přípon, zdarma, Online hry zdarma

Online hry zdarma

Běžte na online hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Postřehové, Karetní hry, Akční hry, Logické, Strategie, strategické hry, Sportovní, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Nejhranější online hry zdarma

Doporučujeme nejhranější online hry zdarma Vybírejte z kategorií Klasické, Závodní, Sportovní, Pro dívky, Oddechové, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Karetní, Velikonoční hry a podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Setkali jste se s pojmem švica a nevíte, co znamená? Pokud je vaše odpověď kladná, podívejte se na tento online encyklopedický slovník ve kterém určitě naleznete odpověď.

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Vybrat si můžete desítek kategorií jako jídlo, počítače, fyzika, psychologie, náboženství a křesťanství, nemoce, latina, politika, školství, nástroje, stavebnictví, zkratky, zločin a právo, literatura, účetnictví, software, hardware, technika, nápoje, rostliny, ekonomie a ekonomika, chemie, internet, sport atd.

Máte-li rádi moře a oceány, máte na výběr z mnoha světových destinací. Nejpopulárnější je pro Čechy Chorvatsko se svoji Makarskou riviérou. Vzdálenostně a finančně přijatelnou exotickou alternativou je návštěva Egypta, jehož Rudé moře skrývá miliardy pestrobarevných rybiček a korálových útesů, které vybízejí k potápění nebo šnorchlování.

Klíčová slova: V, ú, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, internetové stránky, školství, Oranžová vajíčka na obrázku, Stručný encyklopedický slovník, Databáze osobností Kdo je to?, R, Životopisy slavných osobností, zadarmo, Webové online testy zdarma, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, 3

Několik fórů na závěr. Vtip Jak poznat blbce: „Jak zjistíte,“ vyptával se jistý český politik odborníka, „že někdo , kdo vypadá úplně normálně, je úplně normální blbec?“ „Pro takový účel máme speciální otázky.“ „Například?“ „Horolezec Braun dvakrát vystupoval na Mont Blanc. Při jednom z těchto výstupů spadl a zahynul. Při kterém?“ „Ale doktore, jak to má ten blbec vědět, když se třeba nezajímá o horolezectví?“

„Trenér nám na rozbruslení říkal, že máme co nejvíc střílet,” vypráví novinářům na tiskovce kapitán zámořského celku. Z řad pisálků se ozve nesmělý hlas: „A proto jste musel udělat ze soupeřova brankáře kulometem cedník?!”

Jeden teplouš sedí ve vaně a vtom slyší zaťukání na dveře a hlas svého spolubydlícího: „Karle, můžuu?” „Jasně, prosím těee!” Pak vstoupí druhý teplouš, nabere vodu z vany na lžičku a odejde. Za chvíli zase: „Karle, můžuuu?” „No jasně, pojď seeem!” Tak se to opakuje aspoň pětkrát, až to ten ve vaně nevydrží a zeptá se: „Hele Vašíku, tak tu rovnou zůstaň se mnou, jestli se chceš koupat, ne?” „Ale to ne, ona totiž hoří kuchyň, ale já jsem tě nechtěl rušit.”

Další odkazy:

Velikonoční obrázky a kliparty zdarma ke stažení
Zajímavé internetové odkazy
Obrázek bílé vejce
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Přáníčko k Velikonocům
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Anonymní proxy server
Odkazy na partnerské weby
Computer games
Odkazy na zajímavé weby
Obrázek koš s vajíčky

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: použití, Rakousko, prapor, Polsko, ke stažení, župy, Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry, Polsko, wallpaper, vlajka, k tisku, Rakousko, prapory, Regiony Francie