Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Víte kdo je to Abbé? Pokud ne a přitom byste to vědět chtěli, klikněte sem pro odpověď

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Vtipné texty, ftipy, anekdoty, vtípky, fóry, vtipy

Chcete se pobavit? Vtipné texty, ftipy, anekdoty, vtípky, fóry, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou rozdělené kategorií: frky o zvířatech, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, vtipné básničky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o facebooku, kameňáky, vtipné hádanky, fóry o homosexuálech, poslední věty před smrtí, vtipy o metanolu, vtipy o blondýnách, vtipné citáty apod.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Onlinovky zdarma

Zapařte si onlinovky zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete parkování - parkovačky, Velikonoční hry, Bojové online gamesy, Sportovní, Oddechové, Pro dívky, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Karetní, Strategie, Závodní, Hry na vaření a smažení, Střílečky, Logické, Vánoční online hry a podobně.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Federace USA, P, internet, Paris Saint-Germain F.C., odkaz, hyperlinky, doporučujeme, Kliparty s vánočními motivy, pro dospělé, Obrázky zdarma, B, Vlajky států světa

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Pardubický kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj apod.

Víte co je to CWG a TFTC? Pokud holdujete hře geocaching, tak určitě ano.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Síť, cestování, zábava i hry

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: rostliny, příroda, cestování, nástroje, věda, účetnictví, školství, lékařství a medicína, nemoce, chemie, stavebnictví, kultura, matematika, literatura, software, zločin a právo, český jazyk, bankovnictví, politika, počítače, ekonomie a ekonomika, fyzika, technika, jídlo atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Víte, co znamená IP adresa a jak ji zjistíte?

Keywords:Dopravní značení, tipy, kuriozity, multimédia, Přání k jmeninám, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Onlinovky zdarma, Biografie Gillian Anderson, Stručný slovník pojmů a termínů, Hry pro nejmenší online, info

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Super free web games zdarma

Vyzkoušejte super free web games zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Relaxační hry, Adventury, Sportovní hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Logické hry, Strategie, Závody aut, Akční hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Hry pro děti, Animace, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Stolní a deskové hry a tak dále.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Nejlepší pozadí na plochu zdarma - wallpapers na zdarma PC ke stažení

Máme pro Vás tip! Zkuste Nejlepší pozadí na plochu zdarma. doporučujeme pro mobilní telefon, smartphone, notebook, počítač, phablet, obrazovka počítače, ultrabook, monitor, displej, mobil, tablet a pro operační systémy macOS, Windows XP, FreeBSD, Mac, Slackware, Windows Me, BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Linux Fedora, Chrome OS, Microsoft Windows 8. Pozadí na tablet z kategorií voda a bubliny, zvířata, motorky, motocykly, wallpapery, budovy a stavby, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, letadla, operační systémy, Windows, auta, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, noční města, hry a herní wallpapery, Velikonoce - velikonoční tapety, sportovní pozadí, rostliny, jídlo a nápoje, vesmír, planety, galaxie, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí 360x640, 1024x600, 1280x800, 1080x1800, 1200x1920, 1152x1920, 412x846, 1280x854, 1680x1050, 1600x2560, Full HD 1080x1920, 800x600, 1920x1280, 640x480, 1280x768, 1920x1080 Full HD atd.

Tip nejen pro milovníky zvířátek. Pěkné tapety na plochu vašeho počítače.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: rakouských zemí, polských vojvodství, regionů Francie, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, linky, Přehled formátů souborů, Přáníčka, animované obrázky k narozeninám, školství, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Obrázky na plochu PC, Catherine Bell, Superhry a hry online zdarma, F, Přehled zkratek a akronymů, Online biografie, životopisy osobností

Online vánoční magazín - vánoční web

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Online vánoční magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, vánoční stromeček, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Popelka, Ostrava, Anděl, Tapeta, Tichá noc, Borovice, K Tisku, Vánoční hvězda, Nový rok, Linecká kolečka, Osvětlení, Samolepky, Pokrmy, Vánoční filmy, Svíčky, Wallpaper, Štědrý večer, Historické ozdoby, Vánoční stromek, Monitor, Windows, Lindt, Václavské náměstí, Vosí hnízda, Šišky, Adventní věnec, Vánoční stromeček, Milka, Advent, Vánoční svícen, Řetězy apod.

Přehled formátů souborů

Rozsáhlý Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak spustit, v čem spustit, jak otevřít, jak převést, jak importovat, jak konvertovat, jak exportovat, v čem upravit, kterak editovat, čím prohlížet následující typy souborů: písma, fonty, spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, internet a web, koncovky souborů, konfigurační soubory, šablony dokumentů, video soubory, grafiku, obrazy disků, dokumenty apod.

PC pozadí pro Windows - obrázky na PC ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro notebook, obrazovka počítače, ultrabook, phablet, počítač, smartphone, tablet, mobil, displej, PC, monitor a pro operační systémy Windows 95, Windows Me, macOS, Slackware, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 2000, OSX. Wallpapers na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako motorky, ptáci, sportovní a závodní auta, tenisté a tenistky, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, armáda, válka, zbraně, fraktály, free wallpapers, sportovní wallpapery, Formule 1, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen, nature - příroda, vesmír, kosmos, květiny. Zvolit si můžete rozměry 2048x1080, 1200x1920, 2560x2048, 1600x900, 1920x1280, 750x1334, 1152x1920, 1680x1050, 2048x1536, 1920x1080, 1152x768, 320x568, 1280x720, 4800x1200, 1280x800, 1920x1080 Full HD atd.

Informace, cestování, zábava i hry

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky atd.

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Moderními pojmy jsou slova hipster nebo geek nebo nerd. Víte, co tato slova znamenají?

Klíčová slova: zadarmo, webové stránky, Prapory českých měst, Obrázek Těhulky, výukové pomůcky, Databáze osobností Kdo je to?, volný čas, Sexy Julia Stiles, zábava, Seznam souborových přípon, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Seznam souborových přípon

Velký Seznam souborových přípon, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, jak konvertovat, v čem spustit, v čem upravit, jak vytvořit, jak převést, jak spustit, jak otevřít, jak exportovat, čím zobrazit, kterak editovat následující typy souborů: systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, šablony dokumentů, komprimace dat, obrazy disků, konfigurační soubory, koncovky souborů, písma, fonty, dokumenty, internet a web, grafiku apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako zahraniční značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, příkazové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, výstražné značky, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení apod.

Fórky, kameňáky, ftipy, anekdoty, frky, vtipné texty

Potřebujete se uvolnit? Fórky, kameňáky, ftipy, anekdoty, frky, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O ekonomech, Vtipy o Bohu, O Chucku Norrisovi, Vtipy o doktorech, O škole, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O Windows, Frky ze života, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O důchodcích, Vtipy o policajtech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O gayích a homosexuálech, O Somálcích, Frky o tchýních, O manželství, O Němcích apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Klíčová slova: Online hry pro děti zdarma, Biografie slavných osobností, Online adventní magazín, Super online hry zdarma, V, Obrázky k svátku, přáníčka k jmeninám, Obrázky zdarma, humor, weby, Webové online testy zdarma, F, cestování, Livre de coloriage, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Kdo je frajer...: Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Další odkazy:

Obrázky k svátku, gratulace k jmeninám
Tým NHL Ottawa Senators
Doporučené odkazy
Sexy Ashley Judd
Sexy Kristin Kreuk
Doporučené internetové odkazy
Casino en línea
Naše tipy na zajímavé stránky
Celebrita Jessica Biel
Odkazy nejen na naše partnerské weby
La Juventus Football Club
Omalovánky a vymalovánky
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Nelly Furtado celebrity
Tara Reid

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: zástavy, Rakouské země, k tisku, Německo, praporky, Vlaječky polských vojvodství, použití, župa, svg, Německé země, zdarma, Regiony Francie, Dále doporučujeme, cestování, zábava i hry, kraje České republiky