Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Dále doporučujeme, technika, zábava, informace

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Nezapomeňte poslat blahopřání vašim blízkým, kteří slaví svátek nebo narozeniny.

Narozeniny jsou ještě populárnější než jmeniny. Pošlete oslavenci přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Doporučené odkazy, technika, zábava, informace

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako nápoje, přístroje, Velikonoce, velikonoční kliparty, auta, dopravní prostředky, náboženství, věda, rostliny, Vánoce a Advent, květiny, hudba, sport, muži, smajlíci a emotikony, zelenina, osobnosti a lidé, jídlo a nápoje, stavby, láska, symboly, ptáci, ženy a dívky, zvířata atd.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vše o Vánocích - vánoční magazín

Blíží se doba adventní? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční filmy, materiály ke stažení atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tapeta, Vánoční svařák, Husarské knoflíky, Borovice, Skleněné ozdoby, Wallpaper, Písnička, Stromeček, Jmelí, Santa Claus, Keramický adventní věnec, Jezulátko, Jmenovka, Plocha, Osvětlení, Svíčky, Adventní kalendář, Film, Adventní neděle, Vánoční prostírání, Striezelmarkt, Ohňostroj, Sněhová vločka, Píseň, Vánoční kaktus, LED svíčky, Štóla, Ostrava, Mrazík, Láska nebeská, Kapr apod.

Klíčová slova: internet, Biografie slavných osobností, Přehled vlajek USA, V, Vánoční dekorace, Dopravní značení, Státní vlajky zemí, H, Tapety pro Windows, Obrázky vlajek měst ČR, Přehled souborových přípon, Dopravní značky, multimédia

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

Nejhranější hry online

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejhranější hry online Vybírejte z kategorií Animace, Karetní hry, Bojové hry, Logické hry, Strategie, Stolní a deskové hry, Adventury, Hry pro dva hráče, Akční hry, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Střílečky, Pro dívky a tak dále.

Internet, síť, technika, zábava, informace

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Keywords:Přehled formátů souborů, Databáze osobností Kdo je to?, zábava, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Vlajka Nikaraguy, kuriozity, zdroje informací, Městské a obecní prapory obcí ČR, Novoroční přání ať problémy tě nezaskočí, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na plochu počítače, zadarmo

Potřebujete obrázky pro vaše dokumenty, prezentace nebo webové stránky? Pokud ano, navštivte spřátelenou stránku se sbírkou obrázků a klipartů zdarma.

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

K životu neodmyslitelně patří i smrt. Pozůstalým ale nepřejeme nýbrž kondolujeme. Vzor smuteční kondolence lze nalézt na našich partnerských stránkách.

Náš tip, technika, zábava, informace

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Pardubický kraj apod.

Kameňáky, vtípky, černý humor, fóry, vtipné texty, frky

Zkuste vypnout! Kameňáky, vtípky, černý humor, fóry, vtipné texty, frky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipy o doktorech, Vtipy o cikánech, Vtipy o Bohu, Vtipné hádanky, O manželství, O důchodcích, O ekonomech, O zvířátkách, O mužích, O Němcích, O Slovácích, Vtipy o policajtech, Vtípky o blondýnkách, O ženách, Vtipy o Pepíčkovi, O škole, Frky ze života, O Somálcích, O Windows, O Chucku Norrisovi, Frky, vtipy, vtípky apod.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.

Klíčová slova: odkazy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Texty přáníček k svátku podle jmen, Obrázky zdarma, pro děti, školství, Digitální počítačové hry, herní konzole, Webové html5 hry zdarma, doporučujeme, Vlajky zemí světa, Full HD tapety na PC zdarma

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Hlášky, motta, moudrosti, přísloví, myšlenky, moudra, aforismy

Citáty slavných, Hlášky, motta, moudrosti, přísloví, myšlenky, moudra, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o člověku od různých známých osobností.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Síť, technika, zábava, informace

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, výstražné značky, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, značky upravující přednost apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Klíčová slova: Seznam zkratek a akronymů, Full HD tapety ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, FC Bayern Munich, Vše o Vánocích, B, Online web Hry zdarma bez registrace, Slova vánoční koledy Slyšte, slyšte, pastuškové, hyperlinky, Online životopisy, biografie, Slovník pojmů Co je to?

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Hlášky, motta, moudrosti, přísloví, myšlenky, moudra, aforismy

Citáty slavných, Hlášky, motta, moudrosti, přísloví, myšlenky, moudra, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, přísloví o naději, citáty o smrti, citáty o smutku, citáty o štěstí, citáty o manželství, citáty o bohu, citáty o nenávisti, moudra o dětech, citáty o odvaze, citáty o lži, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o svobodě, citáty o člověku od různých známých osobností.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Informace, technika, zábava, informace

Zvládli byste znovu autoškolu? Ověřte si svoji znalost vodorovných a svislých dopravních značek.

Full HD tapety ke stažení - pozadí na PC ke stažení

Také doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. vhodné pro obrazovka počítače, PC, displej, smartphone, monitor, tablet, notebook, mobil, mobilní telefon, phablet, ultrabook a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, OSX, Windows Server 2012, SUSE Linux, Red Hat Linux, Windows 95, Mac, Android, Windows 98, FreeBSD. Pozadí na PC z kategorií vesmír, planety, galaxie, letadla, adventní a vánoční tapety, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, dopravní prostředky, rostliny, noční města, příroda, krajina, operační systémy, Windows, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, 3D a Abstraktní, moře, oceány, pláže, sportovní pozadí, voda a bubliny, auta, zvířata, motorky, motocykly. Stahujte v rozlišení 1536x2560, 1600x1200, 1600x2560, 768x1024, 1440x960, 393x786, 1680x1050, 1080x1800, 1280x800, 1152x864, hi res 2560x1920, 1152x768, 1280x854, 1024x600, 2560x2048, 1366x1024 atd.

Super free web games zdarma

Zahrajte si super free web games zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Adventury, Hry pro dva hráče, Akční hry, Závody aut, Relaxační hry, Pro dívky, Hry pro děti, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Bojové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Logické hry, Postřehové hry, Brutální krvavé hry, Strategie a tak dále.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií poruchy, školství, přezdívky, rodinné vztahy, žurnalisté a novináři, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, národnost, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, mytologie, filozofie, věda, křesťanství, osobnosti, vlastnosti, herectví, herci a herečky, zločin a právo, umělci, politici, psychologie, státní správa atd.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: info, zajímavosti, tipy, humor, zdarma, Associazione Calcio Milan, cestování, Wallpapers na plochu počítače, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, F, zeměpis, Přehled zkratek a akronymů, Kam na výlet?, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Prosba: Hoď mi sem to kladivo.

Lenin měl pravdu, socialismus se ukázal jako éra elektřiny: Do práce se chodí s odporem, na plat se čeká s napětím a vedení se dotknout nemůžeš.

Přijde blondýna do knihkupectví a ptá se prodavače: "Prosim Vás, je tahle kniha s titulkama?"

Další odkazy:

Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Naše tipy na zajímavé stránky
Santu s dárky
Tipy na zajímavé weby
Vánoční samolepky a jmenovky zdarma k tisku
Odkazy na užitečné webové stránky
Králík na sáňkách
Naše tipy na užitečné weby
Historie strategických válečných her
Linky na partnerské weby
World countries flags

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: zástavy, Vlaječky polských vojvodství, vlaječka, Prapory britských království, png, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, k vytištění, regionální vlaječky, rozměry, Rakouské země, použití, Polsko, obrázky, Rakousko