Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Tipy na zajímavé weby, cestování, hry a informace

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, v čem upravit, čím zobrazit, kterak editovat, jak importovat, jak převést, jak konvertovat, jak exportovat, v čem spustit, jak přehrát, jak spustit soubory těchto typů: hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, šablony dokumentů, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, komprimace dat, spustitelné soubory apod.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Massachusetts, Wisconsin, Wyoming, Jižní Dakota, Kansas, Virginie, Rhode Island, Iowa, Kalifornie, Nové Mexiko, Arkansas, Michigan, Mississippi, Florida, Texas, Montana, Kentucky, Havaj, New Jersey, Maryland, New York, Washington, Arizona, Tennessee, Jižní Karolína, Vermont atd.

Náš tip, cestování, hry a informace

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Klíčová slova: odkazy, počítače, F, F, Tinder aplikasi, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky států USA, Tapety na plochu PC zdarma ke stažení, Charisma Carpenter, Nejlepší hry pro dívky, kuriozity, Webové online testy zdarma, Online testy a kvízy zdarmaPokud se zajímáte o historii a ještě jste nenavštívili Terezín, určitě tak učiňte. Terezín se nachází v blízkosti Litoměřic.

Hry pro dívky online

Zapařte si hry pro dívky online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Auta a závodní, Oblíkačky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Farmářské hry, Letecké simulátory, Barbie hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Akční gamesky, Strategické onlinovky, Sportovní gamesy, Logické hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Hannah Montana, Deskovky, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Oddechové hry apod.

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Doporučené odkazy, cestování, hry a informace

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Vybírejte z kategorií Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Kliparty pro Office

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro Office. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zelenina, náboženství, dopravní prostředky, halloween, jídlo a nápoje, rostliny, květiny, smajlíci a emotikony, osobnosti a lidé, auta, muži, láska, ženy a dívky, hmyz, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, ovoce, věda, přístroje, Vánoce a Advent, stavby, zvířata, mapy atd.

Nejlepší wallpapery na plochu zdarma - full HD pozadí na PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Nejlepší wallpapery na plochu zdarma. lze použít v displej, monitor, notebook, PC, obrazovka počítače, tablet, smartphone, mobilní telefon, mobil, ultrabook, počítač a pro operační systémy Slackware, Windows 98, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 2000, FreeBSD, macOS, Windows 7, Lubuntu, Linux Fedora, Apple iOS (iPhone). Tapety na plochu PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: armáda, válka, zbraně, vesmír, kosmos, Formule 1, fraktály, oceán, moře, pláže, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, velkoměsta a noční život, květiny, nature - příroda, Rally, závody aut, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, ptáci, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, flóra, stromy, tenisté a tenistky. Dostupná rozlišení jsou 1440x900, 320x568, 3200x1200, 1800x1440, HD 1280x720, 1280x768, 1680x1050, 1920x1440, 2560x1920, 854x480, 2048x1080, 360x720, 1280x720, 800x1280, 1024x600, 1280x960 atd.

Keywords:linky, doporučujeme, zadarmo, internetové stránky, World Flags, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, hyperlinky, info, Přání, přáníčka, blahopřání, Vánoční web, Seznam vlajek měst České republiky, cestování

Světové vlajky

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země Afriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, evropské země a státy apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Ilustrační obrázky

Nejen pro grafiky zde máme Ilustrační obrázky. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako halloween, smajlíci a emotikony, muži, rostliny, nástroje a přístroje, osobnosti a lidé, hudba, ženy a dívky, náboženství, věda, ptáci, Vánoce a Advent, ovoce, láska, hmyz, přístroje, mapy, zelenina, květiny, jídlo a nápoje, auta, zvířata, sport atd.

World wide web, internet, cestování, hry a informace

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Seznam vlajek měst České republiky

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Seznam vlajek měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Královéhradecký kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Olomoucký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Jihomoravský kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Klíčová slova: Biografie známých osobností, volný čas, zeměpis, Úspory a spoření, Světové vlajky, Pozadí na PC ke stažení, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky k jmeninám, pro děti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Nejlepší pozadí na plochu zdarma, zdroje informací

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Informace, cestování, hry a informace

Pozadí na PC ke stažení - pC tapety pro Windows

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Pozadí na PC ke stažení. jsou vhodná pro mobil, tablet, smartphone, notebook, počítač, PC, ultrabook, phablet, mobilní telefon, obrazovka počítače, displej a pro operační systémy Windows 10 Mobile, Linux Mint, Chrome OS, Windows NT, BlackBerry OS, Windows 10, Mac, Windows XP, OSX, SUSE Linux, Apple iOS (iPhone). Obrázky ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: letadla, auta, psi a štěňátka, Velikonoce - velikonoční tapety, hry a herní wallpapery, jídlo a nápoje, voda a bubliny, noční města, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, rostliny, sportovní pozadí, květiny, kytky, budovy a stavby, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, hudební tapety, wallpapery, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka. Zvolte si z rozměrů 1152x864, 1600x900, 1680x1050, 2560x2048, 800x1280, 1280x1024, 1200x1920, 1920x1440, 412x846, 2560x1440, 1366x1024, 1440x960, 1536x864, 800x600, 393x786, hi res 2560x1920 atd.

Ftipy, frky, vtípky, kameňáky, vtipné texty, vtipy

Chcete se pobavit? Ftipy, frky, vtípky, kameňáky, vtipné texty, vtipy. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, černý humor, židovské anekdoty, vtipy o metanolu, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, anekdoty o politice, vtipy o blondýnách, murphyho zákony, vtipné básničky, kameňáky, poslední věty před smrtí, vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o facebooku apod.

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Blahopřání, přání k nejrůznějšímu životnímu jubileu. Přání k svátku, narozeninám, kulatinám, ke svatbě, narození dítěte, apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, K, školství, Antistresové omalovánky, Dopravní značky, internet, Nejhranější online hry zdarma, Obrázky k svátku a k jmeninám, Online vánoční magazín, Stručný encyklopedický slovník, Hry pro dívky online

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Hry pro kluky

Milovníkům počítačových her doporučujeme hry pro kluky. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Bojové gamesy, Logické, Akční hry, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Síť, cestování, hry a informace

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Pokud si chcete zlepšit náladu, přečtěte si vtipy. Na výběr jsou vtipy o hokeji, vtipy o blondýnách a další vtipy...

Regionální krajské vlajky, prapory a symboly

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální krajské vlajky, prapory a symboly. Tento přehled vlajek obsahuje informace o vlajkách z následujících regionů: polských vojvodství, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Státní vlajky většiny států světa rozdělených kategorií podle jednotlivých kontinentů (světadílů). U každého státu jsou uvedeny jeho základní údaje jako počet obyvatel, rozloha, hlavní město, nejvyšší a nejnižší místo, apod.

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Klíčová slova: Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, tipy, M, Hry pro kluky, Ilustrační obrázky, Přáníčka k svátku, texty k jmeninám, zajímavosti, K, Seznam státních vlajek, Super online hry zdarma, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Křesťanské omalovánky k vytištění,

Několik fórů na závěr. Vtip Husákův mistrovský kousek: Co byl největší Husákův chirurgický výkon? To, že transplantoval srdce Evropy do konečníku Sovětského svazu.

Na paloučku v lese stojí vlčí hospoda. Každý víkend je v ní natřískáno vlky, hlava na hlavě. Když jsou vlci v nejlepším, najednou se rozletí dveře, stojí tam malý zajíček a výhružně zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane!" Vlci sedí, koukají jako opaření a nikdo se ani nehne. "Fajn," povídá zajíček, "v tom případě mi všichni dáte kačku." Vlci mu poslušně zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Další víkend se situace opakuje. Znovu, když jsou vlci v nejlepším, objeví se zajíček a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Ani tentokrát se vlci nedokáží vzpamatovat. "Takže mi dáte všichni kačku," povídá zajíček. Vlci opět zaplatí, zajíček shrábne peníze a práskne za sebou dveřmi. Když zajíček odejde, vlci se vzpamatují a povídají: Vždyť je to naše hospoda, je nás tu padesát, každý z nás stačí na sto takových králíků. Až přijde znovu, všichni vstaneme. Tak se vlci domluvili a následující víkend netrpělivě očekávali zajíčka. Stejně jako minule, zajíček rozrazí dveře a zařve na celý lokál: "Kdo si myslí, že je frajer, ať vstane." Vlci se na sebe podívají a všichni do jednoho vstanou. Vtom se rozletí dveře hospody podruhé, stojí v ní obrovský medvěd a povídá: "Frajeři to maj za bůra, ostatní za kačku."

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Zajímavé internetové odkazy
Obrázky a vtipné veršované texty ke svátku zdarma ke stažení
Naše tipy
Pozadí na plochu zbraně
Doporučené odkazy
Fotbalista Andrés Iniesta
Tipy na zajímavé weby
Flag of Switzerland
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: vexilologie, Německé země, k vytisknutí, Spojené království Velké Británie a Severního Irska, wallpaper, Francie, vlajka, Německo, použití, Vlaječky polských vojvodství, pozadí, Německo, k vytištění, České kraje