Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Naše tipy, internet, počítače, hry

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Nejjednodušší způsob oživení pracovní plochy vašeho Windows, Androidu nebo jiného operačního systému je změna pozadí. Navštivte partnerskou stránku a vybírejte se stovek tapet přírody, Vesmíru apod.

Facebook je fenoménem poslední doby. Protože se o něm hodně mluví, vzniklo o něm i hodně vtipů. Vtipy o Facebooku naleznete zde.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Informace, internet, počítače, hry

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií internetové domény 1. řádu, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, státy usa, země EU, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, měny, vojenské hodnosti, týmy NHL, hudební zkratky, geocaching, obecné zkratky apod.

Wallpapers na plochu počítače - pC pozadí pro Windows

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapers na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, monitor, displej, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon, phablet, smartphone, notebook, PC, počítač a pro operační systémy Linux Fedora, Apple iOS (iPhone), Windows Me, Microsoft Windows 8, Windows 7, Java ME, Windows 98, Linux Mint, Chrome OS, OSX, Linux Xubuntu. Full HD tapety ke stažení z kategorií letadla, vojenské Army tapety a zbraně, motorky, motocykly, hry a herní wallpapery, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, hudební tapety, wallpapery, psi a štěňátka, adventní a vánoční tapety, zvířata, květiny, kytky, příroda, krajina, budovy a stavby, rostliny, dopravní prostředky, noční města, auta, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie. Mnoho verzí a velikostí jako 2560x1440, 1024x600, širokoúhlé 1366x768, 2560x1600, 2048x1536, 1920x1440, 360x760, 1800x1440, 1536x2048, 1280x768, 1440x2560, 800x1280, 1440x960, 1280x1024, 412x846, HD 1280x720 atd.

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Klíčová slova: zeměpis, linky, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Tapety na PC zdarma ke stažení, Malaysia, Vlajky států světa, Online testy zdarma, zábava, Paris Saint-Germain F.C., B, humor, M, Online adventní magazínNej hry online

Běžte na nej hry online . Mj. na webu naleznete Strategické onlinovky, Arkády a plošinovky, Deskovky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Adventní, vánoční hry, Omalovánky, Adventury, Hannah Montana, Oblíkačky, Střílecí hry, Karetní hry - solitaire, online html5 hry, Barbie hry, Akční gamesky, Oddechové hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Logické hry, Farmářské hry, Holčičí, dívčí hry pro holky apod.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Náš tip, internet, počítače, hry

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Přehled formátů souborů

Vyčerpávající Přehled formátů souborů, ve kterém se dozvíte jak převést, kterak editovat, jak otevřít, jak přehrát, v čem spustit, jak vytvořit, čím zobrazit, jak konvertovat, jak spustit, jak exportovat, v čem upravit následující typy souborů: zdrojové kódy programovacích jazyků, obrazy disků, písma, fonty, komprimace dat, spustitelné soubory, konfigurační soubory, šablony dokumentů, hudební audio soubory, grafiku, koncovky souborů, systémové soubory, internet a web apod.

Keywords:Přehled vlajek USA, Kliparty zdarma, V, Stručný encyklopedický slovník, Velikonoční obrázky na plochu PC, K, odkazy, Online zeměpisné testy zdarma, Přáníčka a obrázky k svátku, Přehled vlajek USA, hyperlinky, kuriozity

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Kameňáky, ftipy, fóry, fórky, frky, černý humor

Zkuste vypnout! Kameňáky, ftipy, fóry, fórky, frky, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou rozdělené kategorií: O manželství, O Chucku Norrisovi, O Němcích, O mužích, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, Vtipy o doktorech, O škole, Frky o tchýních, O důchodcích, O zvířátkách, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky ze života, O ženách, O Somálcích, O ekonomech apod.

Vtipy, ftipy, frky, kameňáky, vtípky, anekdoty

Chcete se pobavit? Vtipy, ftipy, frky, kameňáky, vtípky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o policajtech, O Windows, O ženách, Frky o tchýních, O důchodcích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky, Vtipy o cikánech, O Slovácích, Frky ze života, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O manželství, Vtipné hádanky, O zvířátkách, O mužích, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, O gayích a homosexuálech, O Němcích apod.

Síť, internet, počítače, hry

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako politika, státní správa, filozofie, sport, hanlivé až sprosté přezdívky, umělci, psychologie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, lékařství, vlastnosti, věda, poruchy, osobnosti, zločin a právo, politici, přezdívky, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, mytologie, národnost, školství, rodinné vztahy, záliby, profese a zaměstnání atd.

Nejhranější hry online

Vyzkoušejte nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Střílečky, Postřehové hry, Sportovní hry, Logické hry, Skákačky a hopsačky, Animace, Hry pro děti, Bojové hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Závody aut, Strategie, Akční hry, Karetní hry a tak dále.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: Hry pro dívky online, Přehled zkratek a akronymů, Online geografické testy zdarma bez registrace, AC Milán, Databáze osobností Kdo je to?, internetové stránky, internet, Charisma Carpenter, pro děti, Wallpapers na plochu počítače, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, zadarmo

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Barbie hry, Oblíkačky, Logické hry, Auta a závodní, Deskovky, online html5 hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Adventury, Farmářské hry apod.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Michigan, Illinois, Kentucky, Vermont, Nevada, Tennessee, Ohio, Kansas, Oklahoma, Florida, Delaware, New York, Colorado, New Jersey, Arizona, Virginie, Washington, Louisiana, Západní Virginie, Texas, Kalifornie, Pensylvánie, Arkansas, Aljaška, Oregon atd.

Doporučené odkazy, internet, počítače, hry

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Tapety na PC zdarma ke stažení - full HD tapety ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v počítač, mobilní telefon, phablet, PC, obrazovka počítače, notebook, monitor, tablet, smartphone, ultrabook, mobil a pro operační systémy Windows 2000, Linux Mint, Java ME, Android, Windows 10, Linux Ubuntu, Lubuntu, OSX, Windows XP, Chrome OS, Linux Fedora. PC tapety pro Windows jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, operační systémy, Windows, adventní a vánoční tapety, letadla, hudební tapety, moře, oceány, pláže, Roztomilá zvířátka, wallpapery, voda a bubliny, dopravní prostředky, auta, noční města, vesmír, planety, galaxie, hry a herní wallpapery, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, budovy a stavby, psi a štěňátka, 3D a Abstraktní. Zvolit si můžete rozměry 800x600, 1280x960, 320x568, 1800x1440, 375x667, 750x1334, 1280x1024, 1280x854, 2048x1080, 1920x1080 Full HD, 1536x864, 854x480, 1280x768, 768x1024, 1024x768, Full HD 1080x1920 atd.

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Online adventní magazín - online vánoční magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční stromeček, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: LED svíčky, Linux, Santa, Vánoční punč, Obrazovka, Atmosféra, Lego, Vánoční filmy, Papírový vánoční stromek, Anděl, Přáníčko, Umělý vánoční stromek, Filmy, Anglicky, Písnička, Adventní trhy, Řetězy, Vánoční svíčky, Silvestr, Historické ozdoby, Plocha, Svíčky, Ohňostroj, Jezulátko, Brno, Milka, K Vytištění, Štědrý večer, Cesmína, Plzeň, Vánoční pozadí apod.

Klíčová slova: cestování, počítače, F, Obrázky k vytištění a vybarvení, webové stránky, Online testy zdarma bez registrace, multimédia, Cape Verde, odkaz, Dopravní značky, URL

Online zeměpisné testy zdarma

Běžte na online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme online hry zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Barbie hry, Oblíkačky, Logické hry, Auta a závodní, Deskovky, online html5 hry, Hannah Montana, Střílecí hry, Omalovánky, Strategické onlinovky, Akční gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Karetní hry - solitaire, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Adventury, Farmářské hry apod.

Přehled vlajek USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Přehled vlajek USA. Zde naleznete například vlajky států Missouri, Michigan, Illinois, Kentucky, Vermont, Nevada, Tennessee, Ohio, Kansas, Oklahoma, Florida, Delaware, New York, Colorado, New Jersey, Arizona, Virginie, Washington, Louisiana, Západní Virginie, Texas, Kalifornie, Pensylvánie, Arkansas, Aljaška, Oregon atd.

Internet, síť, internet, počítače, hry

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky krajů České republiky, polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, regionů Francie atd.

Adventní magazín - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Potom se podívejte Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční filmy atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Vánoční svařák, K Tisku, Vánoční filmy, Vídeň, Jídlo, Mrazík, Vánoce, Omalovánky, Alkoholový kalendář, Brno, Osvětlení do oken, Jmenovka, Rostliny, Václavské náměstí, Plzeň, Košíčky, Plocha, Monitor, Špalda, Anděl, Písnička, Jarmark, K Vytisknutí, Pozadí, Štědrý večer, Přáníčko, Anglicky, Vídeňský punč, Stromeček, Jmenovky, Hostina apod.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, země Severní Ameriky, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, Antarktidy apod.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Existují omalovánky online. Jsou zdarma a vybrat si můžete z mnoha motivů jako dinosauři, pohádky.

Klíčová slova: Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, Nej hry online, zajímavosti, Nejhranější hry online, Adventní magazín, FC Bayern Munich, zdarma, zdroje informací, Přehled souborových přípon, Online hry zdarma, V, Online hry pro děti zdarma, Přání k svátku podle jmen, texty k jmeninám,

Několik fórů na závěr. Vtip Nevolnost: Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Zákon vyplývající ze života: Život je řada průšvihů po sobě nepravidelně jdoucích.

Nemám nic proti stezkám odvahy, ale jít mimo dosah wifi, je už trochu moc...

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Sexy girls, teen, women, sexual symbols
Naše tipy
Vlajka Belize
Doporučené odkazy
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Partnerské weby
Nature wallpapers
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: wallpaper, Vlaječky polských vojvodství, rozměry, Francouzské regiony, vlaječky, Německo, obrázek, Regiony Francie, ke stažení, Rakousko, zdarma, Česká republika, na web, Polsko