Vlajky krajů, zemí, vojvodství
Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, spolkových zemí, království a vojvodství

Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom navštivte Online adventní magazín. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční filmy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční koledy, vánoční zábava, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, vánoční dekorace, vánoční přání atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Tisk, Schleich, Adventní věnec, Kinder, Pastýř, Staroměstské náměstí, Bramborový salát, Vánoční stromeček, Štědrý den, Ostrava, Filmy, Tiskárna, Samolepky, Popelka, Korálky, Obrazovka, Kuba, Keramický adventní věnec, Vánoční svařák, Papírový vánoční stromek, Německy, Ježíš Kristus, Omalovánky, Pro děti, Přáníčko, Vídeňský punč, Jesličky, Brno, Tapeta, Betlém, Jingle Bells apod.

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako internetové domény 1. řádu, firmy a společnosti, země EU, týmy NHL, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, státy usa, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva, obecné zkratky, vysokoškolské a akademické tituly, vojenské hodnosti, fyzikální jednotky, zkratky krajů České republiky, měny apod.

Onlinovky zdarma

Zkuste onlinovky zdarma . Mj. na webu naleznete Bojové online gamesy, Logické, Onlinovky pro dva hráče, Karetní, Závodní, parkování - parkovačky, Pro dívky, Střílečky, Klasické, Oddechové, Stolní hry a deskovky, Velikonoční hry, Sportovní, Vánoční online hry, Hry na vaření a smažení a podobně.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, volný čas, Webové online testy zdarma, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Omalovánky k vytištění, zadarmo, Obrázky ke stažení, Online hry zdarma, Warez, humor, zábava, Online adventní magazín, infoAmerické federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Wyoming, Iowa, Colorado, New Jersey, Maryland, Nevada, Texas, Arizona, Rhode Island, Louisiana, New York, Oregon, Vermont, Mississippi, Nebraska, Illinois, Aljaška, Maine, Massachusetts, Georgie, Utah, Montana, Nové Mexiko, Michigan, Severní Karolína, Kansas atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Spiderman je známá komixová postava vystupující i ve filmu a nově i v online hře. Zahrajte si akční hru Spider Man. Je online a zdarma.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Kdo je to je internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 1000 různých záznamů naleznete i vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, Spolkových zemí Německa, rakouských zemí, království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Keywords:Superhry a hry online zdarma, výukové pomůcky, linky, URL, Přáníčka k svátku, obrázky a texty k jmeninám, Vlajky měst a obcí České republiky, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Životopisy osobností, Přáníčka k sňatku, narozeninám a k Vánocůmu, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, zajímavosti, pro děti

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Naleznete zde Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak vytvořit, jak spustit, jak převést, jak exportovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak importovat, jak konvertovat, kterak editovat, jak přehrát následující typy souborů: systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, konfigurační soubory, obrazy disků, komprimace dat, šablony dokumentů, grafiku, koncovky souborů, písma, fonty, hudební audio soubory, video soubory apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Motta, přísloví, moudrosti, bonmoty, rčení, myšlenky, výroky

Citáty slavných osobností, Motta, přísloví, moudrosti, bonmoty, rčení, myšlenky, výroky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete hlášky o alkoholu, citáty o člověku, citáty o životě, citáty o zdraví, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o kráse, citáty o rozumu, citáty o bohu, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o dobru, citáty o odvaze, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o svobodě, citáty o ženách od různých známých osobností.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Z dovolených si obvykle přivezete velké množství fotek. Co s nimi? Samozřejmě je můžete umístit na sociální sítě jako Facebook, Twitter, Pinterest. Další možností je a vytisknout je na papír a vložit do klasického alba. Novější možností je obrázky upravit, vložit k nim zajímavé kliparty, rámečky, v nějakém grafickém editoru typu Adobe Photoshop, a nechat si z těchto fotek vytisknout profesionální fotoknihu. Fotografie a obrázky z dovolené samozřejmě můžete použít jako pozadí na plochu PC, mobilu nebo tabletu jako tzv. wallpaper. Mezi další možnosti patří vytisknutí obrázků na tričko, hrníček apod.

Klíčová slova: cestování, Online web Hry zdarma bez registrace, odkaz, Velikonoční tapety, wallpapers, A, Pozadí na PC, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Romantické zamilované sms vzkazy, Webové online testy zdarma, kuriozity, školství, Seznam vlajek amerických států

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Aforismy, výroky, myšlenky, motta, moudra, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, výroky, myšlenky, motta, moudra, hlášky, přísloví, z kategorií citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o manželství, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o zlu od různých známých osobností.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Závodní, Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Logické, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Oddechové a podobně.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: nástroje, hardware, počítače, literatura, chemie, různé, software, školství, cestování, zkratky, český jazyk, příroda, filozofie, nápoje, kultura, bankovnictví, fyzika, jídlo, technika, věda, nemoce, lékařství a medicína, účetnictví, rostliny atd.

Životopisy slavných osobností z řad politiků, panovníků, prezidentů, vědců, umělců, spisovatelů, zpěváků, herců apod.

Osvěžte si plochu vaše počítače tím, že na ni umístíte nějakou pěknou tapetu. Vyberte si z mnoha kategorií o květin až po tapety aut.

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, Free game online hry, Stručný encyklopedický slovník, Onlinovky - online hry, Super online flash hry, internet, Stručný encyklopedický slovník, Latvia, Seznam souborových přípon, Vlajky měst České republiky, Kliparty pro Office

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Aforismy, výroky, myšlenky, motta, moudra, hlášky, přísloví

Citáty slavných osobností, Aforismy, výroky, myšlenky, motta, moudra, hlášky, přísloví, z kategorií citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o penězích, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o manželství, moudra o dětech, přísloví o naději, citáty o odvaze, citáty o bohu, citáty o dobru, hlášky o alkoholu, citáty o štěstí, citáty o přátelství, citáty o lži, citáty o zdraví, citáty o ženách, citáty o zlu od různých známých osobností.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace Vybírejte z kategorií Závodní, Karetní, Sportovní, Velikonoční hry, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Logické, Strategie, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, parkování - parkovačky, Oddechové a podobně.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Životopisy osobností - Životopisy slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom navštivte Životopisy osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, zločinci a vrazi, novináři a žurnalisté, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Manýrismus, Miliardáři, Kancléř, Washington Capitals, Poslanci, Brno, Prezidenti ČR, Egypt, Hudebnice, Čeští králové, První republika, Závodník, Charta 77, Philadelphia Flyers, KHL, Slovák, Mim, Svatý, Husité, Scénárista, Němci, Čech, Prezidenti USA, Filozof, Ministr, Hejtmani, Florida Panthers, Upálen, Máj, Boston Bruins, Antropolog, Faraon, Imitátor, ČSSD, Rakousko-Uhersko, Textařka apod.

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, zeměpis, webovky, Vše o Vánocích, Dopravní značení, Penelope Cruz, M, pro dospělé, internetové stránky, zdarma, webové stránky, Nejlepší školní testy a kvízy, Omalovánky pro malé děti,

Několik fórů na závěr. Vtip Správní chlapi nepláčou: Správní chlapi nepláčou, rozmazaná řasenka na nich totiž vypadá vážně blbě.

To vám takhle třicet minut v kuse dělám kliky a najednou mi u třetího rupne v rameni..

Jedna blondýnka stojí na mostě a hází do vody dlaždičky - hodí, kouká, hodí, kouká. Přijde policajt a ptá se: copak to tu děláte? A blondýnka povídá: no, podívej, hranatý kostičky a kulatý kruhy!

Další odkazy:

Naše tipy
FarmVille social network browser game
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Tipy na zajímavé weby
Tapety na plochu Vánoce
Partnerské weby
Panama
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Klíčová slova: obrázky, Francouzské regiony, vlajka, Německo, Dále doporučujeme pro děti, studenty i dospělé, Polsko, svg, Rakousko, zdarma, Prapory českých krajů, prapory, regionální vlaječky, rozměry, Polsko